| DiannaDi a întrebat:

Adresez o întrebare bărbaților. Cand iesiti cu femei, ce subiecte de discutie v-ar placea sa abordeze ea? Ce subiecte de discutie va captează atentia si interesul? Ca sa va faca si sa doriti sa stati cu ea mai mult si sa o revedeți

11 răspunsuri:
| OmBanal33 a răspuns:

Este o intrebare subiectiva, la o prima iesire, consider ca este de discutat eventuale lucruri in comun, dupa aceea lucruri mai "interesante" pentru ambii, nu exista subiecte anume ce "trebuiesc" abordate, depinde de la individ la individ, eventual "lucruri mai interesante" ar fi "lucruri mai deep" ce nu se incheie subiectul dupa 15 minute, depinde si unde se afla acele 2 persoane: parc, restaurant, etc...

| sierra1 a răspuns:

Intrebarea e pusă pe... diagonală. Desigur că o conversație (deci NU monolog) se va axa pe un subiect comun celor doi

Știi ce zic?

| wildthing a răspuns:

Sex.

| Cinic a răspuns:

Trebuie doar sa fie o fata ok. Nu-i poti cere partenerului sau partenerei sa aiba aceleasi interese ca si tine.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Discutii banale, ca intre amici/prieteni. Nu poti merge cu subiectul de acasa, trebuie sa vezi incotro poate merge discutia.
Mi-ar placea sa intalnesc o femeie cu aceleasi preocupari ca si mine, cum ar fi intretinerea locuintei si evolutia profesionala.
Printre ultimele intalniri, una mi-a vorbit nonstop despre BMW-uri tunate si cum a fost dependenta de tras pe nas. M-a plictisit mai rau decat o zi de munca. Vedea ca numaram masinile care trec, si tot nu se oprea rolling on the floor

| mihai69 a răspuns:

1. Despre sex.
2. Cum îi place să facă dragoste.
3. Sincer? Să mă atingă în zonele intime.winking

| RAY a răspuns:

Despre Pshiologie,Tehnologie,Filozofie,Stiinta, am intalnit si femei de genu, in princpiu le intreb ce studii are, ce pasiuni au, ce job au, cum vede viata, chestii de genu conteaza foarte mult, astfel iti dai seama cat de matura e persoana respectiva

| Titi123688 a răspuns:

Orice subiecte despre tehnologie mașini motoare construcții orice

| Titi123688 a răspuns:

Orice subiecte despre tehnologie mașini motoare construcții orice ce ține de masculinitate

| JohnnydeFeer a răspuns:

Orice, numai interesant sa fie.

| AdeLeu a răspuns:

Nu ma interesează subiectele, ca eu le incep, si mai ales, vin de la sine, sa fiu sincer
Este vorba despre ea, cum vorbește, dar si ce vorbește, ce emana
Vreau sa vad feminitate, senzualitate, vreau sa vad ca are si ceva in cap
Nu e vorba neaparat despre ce vorbește, ci cum vorbește, dar si cum pune anumite probleme, nu-mi place sa ies cu plangagioase ce își plâng de mila, se plâng despre vreme, despre orice si care sunt negativiste.
Am avut un crush pe o tipa ani de zile si mereu o voi considera cea mai feminina si senzuala femeie, nici măcar nu ne-am sărutat, tipa avea iubit. Avea gesturi, priviri, tonul vocii, rasul, mișcări, ceva ce nu am mai văzut. De când am cunoscut-o pe ea, asta am căutat într-o femeie, si am mai gasit, dar nu ca la ea