| anonim_4396 a întrebat:

Adv ca prima impresia conteza, m-am intalnit cu o fata si nu i-am facut o impresie buna, acum vreau sa-ti dau un sms sa-i spun sa-mi acorde a doua sansa de impresie, ce sugestii, ex de sms aveti? mersi

3 răspunsuri:
| ATB a răspuns:

Crezi tu? ca doar prima impresie conteaza? o relatie nu se bazeaza pe impresii ci' pe lucuri solide, si daca nu ai fost natural.si ai vrut sa pari altfel decat esti. poti da un sms in care sa ii spui ca ai gresit ca ai vrut sa pari altfel decat esti si ca acum vei fi tu insusi... rugand-o sa mai iasa odata. dar daca ai fost natural... nu trebuie sa te schimbi, pentru ca acum sau mai tarziu totul iese la iveala. Bafta! sa fi iubit

| Linda a răspuns:

Nu cred ca rezolvi ceva cu un SMS. Daca sunteti la scoala cred ca rezolvi mai mult exceland la anumite materii, citind si povestind lucruri interesante...

| flysky a răspuns:

Ex. de sms? Invata sa gandesti. Daca tu nu esti in stare sa gandesti un sms, atunci cum porti o discutie cu fata? Ciudatilor.