| Bettersingle a întrebat:

Ah liceul asta... abia asteptam sa ma intorc la liceu doar pentru simplul fapt caimi revad prietenii si pe elbatting eyelashes Saracu l-am cam zapacit de cap, dar si el pe mine, nu inteleg daca ma place cu adevarat sau e pur si simplu inca un copil? Totii prietenii, sau majoritatea spun din comportamenul lui ca ma place(as vrea eu), odata a venit cu o ora mai repede la scoala doar ca sa nu stau eu singura (unii au spun ca doar din politete nu stiu ce sa cred), mereu ma saluta frumos si ma intreba ce fac, imi spune ca am zambet frumos si ca imi sta bine ca sunt mereu vesela, intr-un timp ne dadeam imbratijari si pupici pe obraz in gluma...nu stiu daca ma place sau e doar policicos? si poate am gresit si eu prin faptul ca i-am zis din senin ca nu-mi place de el(ceea ce e o minciuna) doar pentru ca sa nu afle de la un coleg de-al lui ca imi place de fapt de ellaughing dar el nu s-a schimbat de purtam la fel whistling

Răspuns Câştigător
| Iulia26 a răspuns:

Te place sigur! Nu prea vezi un baiat asa! E in limba dupa tine! Hai sa recunoastem, un baiat sa vina foarte devreme pentru a sta cu tine din politete?! Nu mai exista asa ceva! Si baietii sunt aroganti, nu sunt ei cu complimentele, nu cred ca ti-ar face vreun compliment daca nu te-ar place. Rezultatul? Iti dai seama din analiza mea. Bafta la cucerithee hee