| xXAnGeLXx a întrebat:

Ah, nu mai pot crying! Ma facut tarfa, fufa, a zis ca se pisa pe mine crying(! Mi-a frant inima, si eu inca il mai iubesc crying(! Imi vine sa ma omor crying(! Ce sa fac sa-mi treaca crying?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa nu mai vorbvesti cu el niciodata.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Acum sti pe cine ai avut alaturi. Uita-l si mergi inainte!
Lumea e plina de idioti ca el...dar tot trebuie sa traiesti si sa inveti sa fii mai precauta.

| TitiDrLove a răspuns:

Sa te omori pentru o persoana care iti arunca vorbele astea si nici nu te place? crezi ca e singura persoana pe care ai fi putut-o iubi in viata ta?(chiar de acum iti sta gandul numai la el).
esti din Romania sa zic. Daca tu te nasteai in Italia sa nu imi zici ca acolo nu ai fi iubit niciodata! Deci...prin urmare in toata lumea asta iti poti gasi iubirea vietii tale, desi ar fi putut fii inca 1000 la fel! Dupa cum zici nici nu se merita sa te mai uiti dupa el! Capul sus!

| NickiMinaj a răspuns:

Te iubeste, fata.

| maria_9426 a răspuns:

Buna.
Draga mea, revino-ti!
Nu merita sa te consumi atata pentru nimic. Ca asta este baiatu' acela care ti-a frant inima: un nimic.
Poate cu timpul il vei uita. Nu poti face nimic in legatura cu asta, doar cu trecerea timpului iti vei reveni.
Nu stiu exact cat timp va trece pana il vei uita pentru ca depinde de tristetea din sufletul tau.
Fii tare draga mea, nu te injosi pentru...(am cuvinte urate in minte la adresa acelui baiat dar ma abtin sa zic).
Daca a spus asta inseamna ca in timpul cat a fost cu tine, era o farsa, un mod de a pierde timpul. Nu stiu exact daca asta a fost, pentru ca nu stiu ce gandea tipul respectiv.
Dar tu, cum ai putut sta cu asemenea persoana? Stiu ca a zis asta numai la despartire dar totusi, trebuia s sti cat de cat ce ii in mintea lui.aia bolnava.
Ii un nenorocit daca ti-a spus vorbele alea.
Nu are educatie nu stie sa se poarte cu o fata, o sa vezi ca roata se intoarce stai linistita.
Fii tare!
Sper ca te-am ajutat:*
Daca mai ai si alte nelamuriri, scrie-mi in privat.
Ai grija de tine, ai grija sa nu faci vreo prostie, tine mine tu esti mult mai pretioasa decat el, un nimic.
Pa, pa.

| StillLoveU a răspuns:

Draga mea eu zic ca ai toate motivele sa mergi mai departe si sa il uiti. in primul rand de fiecare data cand te gandesti la el aminteste-ti ca te-a facut tarfa doar atat. si spune-ti ca nu te merita. iesi distreaza-te incearca sa ii demonstrezi ca nu te-a afectat cu nimic tot ce ti-a zis chiar daca u esti ranita. nu ii lasa satisfactie sa vada ca suferi pentru el si cel mai important nu ii vorbi deloc asemenea persoane nu merita din partea ta nici sa il privesti apoi sa ii mai vorbesti.
multa bafta si aminteste-ti ca nici un baiat nu merita sa suferi pentru el, daca te-ar iubi cu adevarat nu te-ar face sa suferi. :*

| Paty3 a răspuns:

Buna. Sa stii ca si pe mine m-a facut in seara asta 'prietenul' meu tarfa, si i-am inchis telefonul. M-a sunat si m-a intrebat daca eu chiar nu mai vreau sa vorbeasca cu mine si i-am zis ca nu. L-am intrebat de ce mai vorbeste cu tarfele si a zis ca de fraier. Draga mea, lasa-l sa zica si sa creada ce vrea. Spune-i sa nu mai iubeasca tarfe pentru. ca o sa rada toti de el. Sau macar sa nu se complice cu tarfele. Nu te gandii ca o sa mori, o sa mai fie multi in viata ta care o sa te supere si o sa iti vina sa mori pentru. ei dar nu o vei face pentru. ca o sa te gandesti tot asa, multi cretini o sa mai iubeasca aceasta tarfa. Te pup. Daca vrei sa mai vorbim i-a idul meu: p.patry96. Ceau :*

| sweet_1875 a răspuns:

Razii laughing

Răspuns utilizator avertizat
| madamadalinuta a răspuns:

:] salut.
in primul rand nu iti pierde calmul
nu te merita daca te. a facut fufa etc. incearca sa faci ce iti place sa iesi in oras. doar asa il poti uita :]
sper ca te.am ajutat kiss
funda?;;]

| delyutza_9846 a răspuns:

Eu crd ca sa-l nu mai besty daca e un fraier am 10 ani

| PetruIfrim a răspuns:

Eu cred ca sa te sinucizirolling on the floor)