| RAY a întrebat:

Ai putea trece peste nste jigniri daca simti ceva pentru cineva?

Răspuns Câştigător
| TnCristinaa a răspuns:

Depinde de ce jigniri este vorba
Si eu am fost jignita de persoana la care tineam, dar nu a fost mare lucru.Cu toate ca mi-a zis ca a fost la nervi pentru ca ii spusesem ca nu vreau sa mai tin legatura cu ea Si ea afirma ca tine la mine, dar in ultima vreme parea ca nici nu ii pasa..Acum suntem amici. vorbim mai rar Persoana care a jignit ar trebui sa isi ceara scuze si sa arate ca ii pare rau pentru ce a spus.Ma refer daca sentimentele sunt reciproce. Daca si ea tine la tine si arata ca ii pare rau. poti trece peste

| RAY explică (pentru TnCristinaa):

Ai dreptate poti trece daca chiat ti cu adevarat la cineva

| TnCristinaa a răspuns (pentru RAY):

Eu am trecut peste pentru ca am tinut extrem de mult, dar am vazut ca desi parea ca ii pasa si tot a incercat sa imi arate asta (6 luni)......acum..nici nu-si mai da interesul

| RAY explică (pentru TnCristinaa):

Si eu mi-am dat interesul in felul meu, dar cica are traume nocturne cu cuvintele mele eu vream sa aiba altfel de vise nu cosmaruri

| TnCristinaa a răspuns (pentru RAY):

Timpul rezolva totul..incearca sa arati ca iti pare rau si chiar ti la ea In cazul meu..sunt foarte confuza..chiar nu il inteleg..nici nu mai stiu cum sa interpretez unele lucruri..Ma gandesc ca ar trebui sa il mai intreb ce face, dar daca era..ma intreba el..clar nu ii pasa.

| RAY explică (pentru TnCristinaa):

Cristy unori suntem indiferenti ca sa aratam ca suntem puternici, daca ai sti cate prosti fac oamenii, ieri una aici cica s-a casatorit sa faca in ciuda la altul acuma sunt impreuna ce sa spui, suntem complicati, nu gandim logic, nu suntem sinceri nici nu noi da cu alti

| TnCristinaa a răspuns (pentru RAY):

Nu stiu.l-as intreba ce face, dar ma gandesc ca poate e ocupat si poate nu vrea sa vorbim. poate nu are chef de mine..mna..Chiar as vrea sa imi dau seama ce vor baietii de fapt si de ce se comporta asa..incat nu-ti mai dai seama ce vor..nu stii cum sa interpretezi ceea ce face o persoana

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Depinde de jigniri, si daca scuzele celei care a jignit, sunt sincere.

| RAY explică (pentru CristiDinBucuresti):

Daca ma cunosti sti

| Doub a răspuns:

Depinde.

| qCrazyMan a răspuns:

Daca sunt jigniri de copii ..atunci da. dar daca sunt mai serioase. cam bate la ochi laughing