| cosm1n_9149 a întrebat:

Ai stat cu mai multe persoane (iubiti) deodata?
Daca da argumenteaza.

Răspuns Câştigător
| Alisa a răspuns:

Voi raspunde exact cum am mai raspuns si la celelalte intrebari de genul asteia:
NU, pentru ca atata timp cat sunt implicata intr-o relatie dau tot ce am eu mai bun, incerc sa fac persoana de langa mine fericita, si daca as ai avea inca pe altcineva inseamna ca actualul partener nu se ridica la asteptarile mele, nu imi ofera ceea ce imi doresc, si de aceea as cauta in alta parte.
Dar daca asa ceva se intampla si caut in alta parte, ma despart de actualul partener si incep o alta relatie pe fata, fara a fii nevoita sa ma ascund si sa umblu cu mai multi deodata. Nu ar fi corect nici fata de ei, nici fata de mine.

Numai bine!

8 răspunsuri:
| multimoak a răspuns:

Da... Stau cu 2 si asta pentru ca-l iubesc pe unu, iar pe celalalt nu-l pot parasi din mila. Dar inca ma gandesc ce sa fac tongue

| alina_3473 a răspuns:

Nu si mi se pare o mare prostie trebuie sa stai cu frica sa nu afle unul de celalalt cred ca ai auzit proverbu cine alearga dupa 2 iepuri nu prinde nici unu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu si nu as face-o niciodata pentru ca ce tie nu-ti place, altuia nu-i face! Nu am nici macar un pic de respect pentru persoanele care fac chestia asta si le consider cu 2 fete dar stiti cum e, roata e rotunda si mereu se intoarcewinking pup:*

| doc a răspuns:

In nici un caz. mi se pare o prostie sa inseli "Ce tie nu-ti place altuia nu-i face". Care face treaba asta e o persoana josnica pe care nu as da 50 de bani.Si care-i rostul, nu-ti convine de actualu despartete si cautati altul ...iti place sa faci sex mult atunci nu mai cauta relatie stabila sa fa-o cu cine vrei

| multimoak a răspuns:

Cata ipocrizie la aceasta intrebare... Hai sa fim seriosi, daca voi va ascundeti mi se pare cam aiurea. E asa interesant sa mintiti?
Cat de greu e sa spui verde in fata ca ai mai multi sau ai avut? Toti ati zis ca mi se pare o prostie.Atunci de ce faceti asta?
O singura data sigur a fost si daca nu, o sa fie...
Daca mai posteaza cineva macar sa raspunda asa cum e in realitate, sau va citesc jumatatile raspunsurile? Va e frica, asa-i? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubita... daca tu o faci nu inseamna ca toti sunt la fel ca tine.Incredibil stiu dar unii dintre noi se gandesc si la sentimentele celorlalti, la consecinte

| Razvan a răspuns:

E si asa destul de complicat sa stai cu un singur baiat d-apoi cu mai multilaughing
Calitatea conteaza nu cantitateawinking

| cosm1n_9149 explică:

Multimoak mai draga daca tu esti asa iubitoare, nu inseamna ca toti sunt ca si tine!
Nu am inselat si nici nu o sa fac asta, pentru ca spre deosebire de tine eu am principii!