| ankappa a întrebat:

Ai suferit vreodata din dragoste? ( este imposibil sa nu...)
Ai reusit sa treci peste? ce ai facut?

Răspuns Câştigător
| NimenixD a răspuns:

Da, am suferit.
Am reuşit să trec peste. Am trecut mai departe. Ştiu că pentru o fată este foarte greu să treacă mai departe laughing xD, dar trebuie să gândeşti în felu următor, că până te vei mărita cine ştie câţi prieteni o să mai ai. Bineînţeles că dacă ai avut o relaţie stabilă, de un an sau doi te doare şi nu prea treci mai departe x_X.

2 răspunsuri:
| 6DuckMeJesus a răspuns:

Tu deja ai facut primul pas catre "suferinta in dragoste ". Faptul ca-ti faci poze in oglinda plina de sapun de la baie este o mare problema!

| andras14 a răspuns:

Da am suferit si am trecut pentru ca am intalnit pe cineva care merita sa il iubesc pertru ca ma iubeste la fel de mult cat il iubesc si eu, asa ca e normal sa ti se para ca lumea se sfarseste dar "timpul vindeca orce rana"