| ElenaMaria a întrebat:

Ajung 3 teste de sarcina sa imi dau seama daca sunt sau nu insarcinata? Mentionez ca doua din ele sunt facute dupa ce mi-a venit menstruatia si de la aproape 1 luna jumatate de la contact.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu de ce ai mai facut inca doua teste dupa ce deja iti venise menstruatia... Riscul era minim, unul din cele doua teste de dupa menstruatie era absolut suficient. P. S.: Pisoias, miau, te-as lua la mine acasa love struck

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sunt absolut suficiente.

| foxi a răspuns:

Ajung.sigur!

| Crisstina a răspuns:

Da, inca sunt prea multe. din moment ce ti-a venit menstruatia, sunt sanse de 1% sa fi insarcinata!

| pisoias a răspuns:

Sigur ca da.