| fgbfdgsf a întrebat:

Ajutat-ma va rog mult...Sunt total topit dupa o fata si tare mult mi-as dori sa ma placa si ea la fel si sa fim impreuna si sa facem un bebe, faza e ca ma tem sa n o dau in bara...Cum fac sa ma placa? Se intampla ceva daca-i spun ca o ador si ca o iubesc numai pe ea si ca vreau sa facem un bebe? Dati-mi va rog mult un sfat.Va multumeschappy

20 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Chiar n ucred ca vrei asa repede un copil. nici macar nu ai scoala terminata, sau o facultate, sa castigi bine, sa te poti bucura de viata. Ca sa fi parinte, trebuie sa ai experienta, doar nu vrei sa fi un copil cu un alt copil... cred ca si ea va fi de acord cu ce am zis eu - e prea devreme si e aiurea. Adica, dupa ce scapi de scoala, nu vrei mai intai sa te distrezi, sa te bucuri de viata, de faptul ca nu mai ai nicio pacoste pe cap?
Gandeste-te mai bine.

| OnlineZ a răspuns:

Nici nu stii daca te place si ti-ai facut planuri de viitor.Ambitios,visator! Spune-i in fata tot ce simti!

| Lawliet14 a răspuns:

Vrea si ea bebe sau doar tu?

| Dorotheea21 a răspuns:

Primul pas pentru a te place o fată e să o faci sa râdă.

Pasul imediat următor pentru a o face să urle şi să o ia la sănătoasa, e să-i aduci vorba de bebe.

| NoName0x0 a răspuns:

Daca.i spui ca vrei sa ii faci un bebe la 14 ani ai vostrii, fuge ca dracu` de tamaie! laughing)

| fgbfdgsf explică (pentru NoName0x0):

Da de unde stii tu draga ca am 14 anisori? laughing Am 18 ani si sunt indragostit de cineva ce e asa de necrezut si de neinchipuit? Vaii doamne...

| NoName0x0 a răspuns (pentru fgbfdgsf):

Pai am crezut asta fiindca gandesti cam pueril, scuza.ma ca iti spun, dar nu mi se pare normal sa ii zici unei fete, oarecare, cu care nu esti sigur de nimic pe viitor ca vrei sa.i torni un copil!

| Skilline2012 a răspuns:

Bebe ma? rolling on the floor)))) Cred ca tu esti femeie, nu barbat.
Si in mentalitatea mea consider ca oamenii care se indragostesc sunt slabi.

| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns:

Deci da.
Spune-i asta. Ca vrei sa faci un BEBE cu ea! Ce dracu?!
Va fugi ca si de dracu! Nu cred ca ai 18. deci, daca nu vrei inchisoare, taci si invata!

| fgbfdgsf explică (pentru ღஜღpikapikaღஜღ):

Am implinit 18 ani pe 20 Noiembrie happy

| matematician a răspuns (pentru fgbfdgsf):

Poti sa implinesti 18 ani in data de 20 Noiembrie, daca creierul tau nu a ajuns inca la acel prag big grin

| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns (pentru fgbfdgsf):

Si totusi zici bebe! Doamne...Serios acum, sa nu-i spui ca vrei sa-i faci un bebe. Dar daca o faci vreau sa te filmezi. Tre sa ma rad :/

| fgbfdgsf explică (pentru ღஜღpikapikaღஜღ):

Vreau sa-i fac 2 gemeni baiat si fata

| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns (pentru fgbfdgsf):

Apa asa sa-i zici laughing) cred

| Totenn a răspuns:

Salut, de ce esti asa timid? Du-te la ea si fa-o sa rada dar fara glume de pe net.Cumpara-i un trandafir, fetele adora asta apoi daca ti-l accepta si zambeate inseamna ca te place. Daca a luat trandafirul cu succes incearca sa o iei de mana usor. Daca te accepta, mai faci un pas apoi o saruti(nu ai ce sa pierzi daca nu te accepta, sunt milioane de fete)si ce dracu, tu vrei bebe la 18 ani? Bebe il faci la 20+, Baftaa

| DroGhys a răspuns:

Cel mai bine parerea mea ar fi sa ii spui ce simti pentru ea si ca vrei o relatie serioasa de la ea. Dar in nici un caz ca vrei un bebe. E si prea devreme si pe langa o poti si speria sau sa o faci sa creada ca esti naiv. Comporta-te frumos cu ea si ofera multa atentie, dar totusi nu prea multa sa nu fii luat de prost.

| matematician a răspuns:

Ce varsta ai? :O, presupun ca sub 17 ani... caci altfel ai fi acumulat cat de cat experienta si ai fi inteles ca daca "esti topit dupa o fata" cea mai proasta gandire este "sa faci un bebe" exista niste trepte de parcurs!

Si se mira lumea de ce exista atatea divorturi... si copii abandonati

| DroGhys a răspuns (pentru matematician):

La 17 ani crezi ca poti aduna experienta destula? Iti trebuiesc mai multe relatii sau una lunga si relatie avansata nu cu cateva intalniri si saruturi.

| armani12 a răspuns:

Citeste cartea Suge-o Ramona... exact la cartea asta m-am gandit cand ai pus intrebarea..sigur te ragasesti acolo...si poate asa iti trece si gandul de la"RAMONA" ta

| rita10 a răspuns:

Nu e cam devreme sa te gindesti la bebe :d