| ice155 a întrebat:

Ajutati-ma cu un sfat la o situatie rog mult. Imi place de o fata ea se intilneste dar suntem buni prieteni si simt ca ceva se poate primi dar nu stiu ce sa fac din cauza ca se intilneste si nu vreau sa le stric relatia ce sa fac ((( imi place enorm de ea

5 răspunsuri:
| deejaykrysty a răspuns:

Salut, un sfat "prietenesc" incearca sa-i spui ca-ti place de ea, dar nu in sensul " sti i-mi palce de tine" prima reactie: va rade. Incearca s-ai spui asta cu subinteles
s-au daca o faci direct atentie la context. Sper ca raspunsul meu sa-ti fie de folo. Succes

| ice155 explică (pentru deejaykrysty):

Problema e ca ea stie ca o plac

| deejaykrysty a răspuns (pentru ice155):

Atunci spune-i sa ia o decizie si sa te anunte, pentru ca nu are rost sa te amagesti daca fata nu va vrea spune-i sa-ti dea un verdiht ori el ori tu.

| ice155 explică (pentru deejaykrysty):

Voi incerca mersi

| deejaykrysty a răspuns (pentru ice155):

Cu mare placere