| minteuandedouaori a întrebat:

Ajutati-ma big grin o pus un coleg de-al meu pariu ca mine care se combina mai repede cu o una din scoala noastra de caremi place mie ff tare si ii place si ei de mine si so suparat ca o vaz cand i-am trimis ceam vb cu colegu pe mess mi-am cerut scuze si ca imi pare rau si azi mi-a zis ca trebuie sa faci cevapuppy dog eyes
la ce s-a referit so sarut? rolling eyes

4 răspunsuri:
| Giovanna a răspuns:

Nu sa o saruti ci sa-i demonstrezi ca ea nu e un simplu moft pentru tine, mai mult ca sigur la asta se referea happy trebuie sa ii demonstrezi ca tie chiar iti place de ea, ca ea e mai presus de pariul ala stupid si data viitoare, daca iti va placea vreo fata, nu mai pune astfel de pariuri pentru ca e neplacut cand ajunge la urechile ei! sad Te sfatuiesc sa-ti ceri iertare de la fata, eventual ii spui ca a fost mai mult o gluma faza cu pariul sau un impuls de moment dar ca intentiile tale fata de ea sunt serioase, ea nu reprezinta pentru tine un simplu pariu (daca zici ca iti place fata si vrei o relatie cu ea) poate o floare o va imbunawinking sau o prajitura ceva. (nu sunt o copila, am 25 de ani deci ma gandesc totusi ca pot sa iti dau sfaturi bune big grin ) daca vrei sa impresionezi si mai tare fata, ii spui ca a fost oarecum ideea prietenului tau cu pariul iar tu cand ai auzit ca el e interesat de ea, ai devenit usor geloswinking de aceea ai intrat in acest joc dar ca acum regreti ca te-ai lasat purtat de acel impuls. Bafta!

| piktor a răspuns:

E chiar buna ideea cu floarea. intrebi vreo prietena e`a ei ce flori ii plac, cumperi una si o inviti in oras la un vin fiert or so si ii dai floarea.
daca e fata desteapta o sa te ierte

| c76650531 a răspuns:

Dai o floare si zi si tu ceva. vezi co sa mearga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce pariuri idioate happy