| Alinka_4171 a întrebat:

Ajutati-ma! ma simt balonata.ma doare burtica de parca am ciclu.de la ce e asta? ma tem.

Răspuns Câştigător
| lyrics a răspuns:

Pe mine ma dor sanii si se intaresc cu vreo saptamana inainte de menstruatie.
cine stie
thinking
poate ai vreo dereglare si iti vine mai devreme
:*

4 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Si pe mine ma doare burtica acumlaughing
nu mi-a picat bine mancarica
asa esti si tutongue

| Rukhsandra a răspuns:

Depinde ce ai mancat...

| JackieSue a răspuns:

Poate chiar esti balonata.
Bea apa plata cu lamaie, te ajuta sa iesi la toaleta.
Spune-i si mamei, poate stie mai bine si poate de duce la doctor daca chiar e grav.

| Alinka_4171 explică:

Fetelor nu e de la mincare caci nu ma durea 2 zile.si plus la asta sinii ma dor si sunt mai grei parca.nu stiutiu ma tem s anul fiu insarcinata... dar simptome de alea: greturi ameteli oboseala.nu am.doar sinii ma dor.sad