| lynes a întrebat:

Ajutati-ma sa dau burta jos! Incepe scoala si eu am facut burta! Ajutor! Funde!

4 răspunsuri:
| AndreIT97 a răspuns:

Fa exercitii zilnice. Fa vreo 10 flotari, abdomene, genoflexiuni si in fiecare zi mareste cu 10. O sa ajungi sa faci in serii de cateva ori pe zi. Daca te grabesti, atunci alearga vreo 4 km, si in fiecare zi alergi cu unul mai mult.

| R11 a răspuns:

Wow pai tine dieta... daca vrei sa scapi de grasime trebuie sa fi te abtii ma rog sa te sacrifici:)) si eu am burtica :(( si ma enerveaza dar ma motiveaza zuzana sa fac uitete pe siteul asta pe care, il recomand foarte multor persoane www.bodyrocktv.com

bafta si papa sanatos fara sucuri dulciuri si doar apa si fructe

| Fl0rIn a răspuns:

Apucate urgent de 5 km p zi de alergare. FUNDA?

| Fl0rIn a răspuns:

Apucate de urgent de alergat si aerobic! FUNDA?