| anonim_4396 a întrebat:

Ajutati-ma Si pe mine! am fost cu o fata, toate au mers bine, dar au intervenit niste prieteni de ai iei si au intrat la ea pe id.scriind la status ca il iubeste pe(alt baiat). Azi la scoala mi-a zis ca nu a fost ea pe mees, si ca vreau sa discutam.Eu am refuzato, am facut bine? mai are rost sa fiu cu ea, sa mai am incredere in ea? daca vrea sa imi faca o conspiratie si mai mare? ce sa fac?

Răspuns Câştigător
soothe
| soothe a răspuns:

Care a fost conspiratia? Nu ai voie sa condamni pe cineva fara sa il lasi sa se apere. Este elementar. Mergi la fata si vorbeste cu ea; cere-ti scuze pentru ca ai reactionat asa, asculta ce are de spus si apoi vezi ce ai de facut. Oricum ar fi, fiecare are dreptul la a doua sansa, inclusiv in dragoste. Tine-ti secretele pentru tine, nu le mai vorbi cu toti prietenii (alea nu-s secrete). Lupta pentru fata ta, daca esti barbat!

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Mai bine ascultai ce avea de spus happy. Poate chiar era altcineva pe ID ei.

| eugem35 a răspuns:

Sa fi tu si saa nu crezi ce fac prieteni ei intreab-o si stai cu ea de vorba si nu mai fi credul dac si ea te place atunci totul o sa fie bine dar prieteni ei vor sa va desparta sau sa isi bata joc de tine

| bblock69 a răspuns:

Pai rau ai facut...
Trebuia sa-i o lasi sa-ti explice ce si cum...
Intalneste-te cu ea si puneti lucrurile la punct!
Bafta si multa... fericire!winking

| UnxsurPlusxDexEnergiexFereste`tex a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa stai de vorba cu ea si sa lamuriti situatia... daca nu te convinge cel mai bine ar fi sa-i faca pe prietenii ei sa recunoascathinking

| deyanne a răspuns:

Cel mai bun lucru pe care il poti face este sa vb cu ea, sa vezi ce are sa-ti zica si dupa aceea sa iei o decizie.