| bia_8231 a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine cu sinte sfaturi ...sunt baieti care imi zic ca sunt fitoasa si vreau sa schimb asta m-ati putea ajuta.si o personalitate potrivita unei fete de 14 ani va rog mult.crying

4 răspunsuri:
| Nicky29 a răspuns:

Poate chiar esti du-te imracata in niste haine jegoase la scoala si dovedeste contrariu

| Nobodyy a răspuns:

Sincer nu trebuie niciodata sa asculti ce zic alti. Mereu vor exista oameni care sa te critice.Desi daca chiar vrei o schimbare. De exemplu daca ei zic ca ai fite, ii rogi sa iti detalieze.Cand/cum/de ce ai fite. Si poti sa ai grija sa schimbi asta dar numai asta. Pentru ca o schimbare e grea mai ales una radicala.Succes.~Yoni.

| ArcAnna a răspuns:

Nu exista o personalitate potrivita.depinde ce numesc ei fitoasa.depinde cine iti spune ca esti fitoasa.eu m'as gandi daca nu e un prost inainte de a ma schimba.nu as face o schimbare fara a analiza inainte

| CαяσLiηα a răspuns:

Si mie imi ziceau 2 baieti asa, dar pana la urma s-a dovedit ca ma placeau aman2 asa ca nu-i baga in seama! (: