| anonim_3410 a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine...crying prietenul meu ma inebuneste sa facem sex. am 14 ani si el 13 ce credeti desprre el? suntem impreuna de 1 an...

31 răspunsuri:
| ELD a răspuns:

Foarte amuzant, dar in acelasi timp foarte trist...Bai copiilor voi judecati? auzi eu am 14, iar el 13rolling on the floor bai vere pune`ti mana pe carte voi lasa`ti sexul voi nici nu stiti bine ce inseamna si laughing ce sa credem?laughing inconstienti mai sunt copii in ziua de azismug voi ori nu ganditi, ori intrebarea a fost pusa la panarama.

| nathalie a răspuns:

Pai un pic se cam grabeste.
nu sunteti un piculet prea tineri pentru asa ceva?
ce parere am despre el? ca nu are ce face si ca se leaga la cap desi nu il doare.

| nathalie a răspuns:

Si puteti face altceva decat sex...pentru ca banuiesc ca tu inca nu esti pregatita.

| mY-MuM-OverMediCateS-m a răspuns:

Sunteti prea mici tongue
N`o sa incep cu d`alea :"la varsta voastra ma jucam cu papusile si tu ar trebui sa faci la fel " pentru ca si eu am 14ani si ma multumesc doar cu saruturi laughing
Eu cred ca ar trebui sa-i dai papucii

| nicoleta01 a răspuns:

Ohh... in primul rand sunteti prea mici, nici nu trebuie sa te gandesti la asa ceva. si eu am 16 ani si sunt impreuna de 1 an cu un tip care are 19. stie cum sunt si ca sunt mica deci nu asteapta nimic de la mine. daca te iubeste nu ar trebui sa va despartiti daca tu nu esti de acord... si el -prea copil-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna:*
Parerea mea este sa nu te culci cu el de pe acum din 2 motive:
-Sunteti mult prea mici, el are 13 ani...presupun ca vrei o relatie cu el de mult timp nu? daca da eu zic sa nu faci asa ceva deoarece inca nu stie ce este aia o relatie si nici una sexuala si s-ar putea peste ceva timp sa se desparta de tine.
-esti mult prea mica u, el nu are experienta, si s-ar putea sa iei BTS sau sa ai o sarcina nedoritasad
Parerea mea acum faci cum doresti:*
Bafta

| Gosh. a răspuns:

Sunteti mult prea tineri...
Chiar crezi ca te iubeste daca iti propune asta?

| LoveAngel223 a răspuns:

Spune-i sa mai astepte macar cinci ani ...eu una nu as mai sta cu el

| szandi_2169 a răspuns:

Euu cred ca e foarte nerabdator. ar trebuie sa va despartiti. sau alta solutie. sa mai asteptati. sunteti la varsta cand nu stiti ce faceti. iar tie o sa. ti para rau mai tarziu! :*

| RoxannaST a răspuns:

13 ani!? laughing spune-i sa se duca sa mai bata mingea, ca nu stie cu ce se mananca sexu' asta laughing...lasa-l in pace, ca nu e de tine. Cauta-ti un baiat de varsta ta.sau chiar mai mare, in felul asta vei mai invata cate ceva.si te vei maturiza. Cu pishpirelu' asta nu ajungi nicaieri.
Bafta!

| doina93 a răspuns:

Sunteti inca micuti pentru asa un pas important.parerea mea e ca ar trebui sa mai cresteti si sa va ginditi serios la aceasta provocare.La virsta asta au loc diferite schimbari in corpul vostru, corpul vostru abia se dezvolta, asa ca mai bine nu va grabiti cu asa ceva si ginditi-va serios la unele consecinte care pot aparea.
pup

| QueeN ♥ a răspuns:

Hei, nu trebuie sa faci sex daca tu nu iti doresti. Faptul ca te preseaza sa iti incepi viata sexuala nu e o bila alba pentru el.Plus ca la 13 ani e totusi cam prea devreme.Nu te grabi sa te maturizezi.Plus ca tu esti mai mare decat el, deci poate ca este prea imatur. Daca el va accepta faptul ca tu nu vrei asta, inseamna ca nu te merita, iar daca accepta, atunci chiar tine la tine.Totul depinde de tine, sa nu te lasi constansa de insistentele lui.Mult noroc.

| Sapphire a răspuns:

Bai copii voi nu aveti parinti? Fara suparare dar parintii vostri chiar nu au stiut si nu stiu sa va ofere o educatie buna. De ce nu vorbesti cu mama ta despre sex? E ceva foarte normal. Ea iti va oferi cele mai bune sfaturi.
Mai asteapta cu sexul. Sa nu ajungi si tu un copil care face copil.

| alexandru_4652 a răspuns:

rolling on the floor sa faceti sex cu ce?

Răspuns utilizator avertizat
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

La varsta lui se simte presat de amici si vrea sa fie primul dintre ei care isi incepe viata sexuala!
Fata, tu vezi-ti de scoala ca asta trebuie sa te intereseze acum.

Lui nici nu i-a crescut 'instrumentul' destul si vrea sa o arda!hee hee

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Halal generatie!

| sonialore a răspuns:

Vai de capul meu.in ce hal a ajuns generatia asta! mai asteapta mai fetito chiar te mananca...si pe el la fel! nici macar nu are p*** in pantaloni si el se gandeste la sex.auzi la ei!

faci cum vrei... dar eu iti recomand sa iti gasesti altul mai mare si daca chiar vrei sa faci ceva fa-o cu unu care are ceva in pantaloni!winking

| Silviu591 a răspuns:

Paraseste`l pur si simplu.nu ne intereseaza daca si tu vrei sau nu.ci asa ceva la varsta asta nu se face si punct. distrati`va.acum cat mai e timpul.nu va stricati copilaria

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i "roxanateiubeste", dar mai asteptati...

| AdY a răspuns:

Al naibii de prieten mai ai si tu. Unde ai gasit asa prostanac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai cuminte! profita de copilarie :X si lasati sexul ca toata viata o sa aveti timp tot sex sa faceti dar copilaria si anii acestia nu se mai intorc! Faceti lucruri potrivite varstei:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea (sunt un baiat de varsta lui) spune da maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

| Puffulets ♥ a răspuns:

Nu`ti strica copilaria pentru un baiat. o sa regreti mai tarziu

| YellowGuy a răspuns:

Ma scuzi ca te intreb prietenul tau e nimfoman?

| AlecsandraValescu a răspuns:

Roxana.Nu e foarte potrivit pentru varsta voastra sa incepeti relatiile sexuale. Le puteti lasa vreo 3-4 ani. Pentru a sunteti la o varsta prea fragedahappy

| .:.:.Sn0f0 eXtasy`.:.:. a răspuns:

Doamneelaughing)) nu fata la varsta asta?laughing omg nu.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_3410 explică:

Ms mult :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing are dreptate dede laughing... zii la baiat sa`si faca o laba si gata rolling on the floor uh nu crezi ca e cam mic pentru tine?happy tongue