| clauuuu a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine va rog.Sunt disperata! Sunt Clau, 16 ani, Craiova.Acum 1 an jumate` avui o relatie cu un baiat din sc mea pe nume L***, mai mare cu un an decat mine.Statui cu el 4 luni.Luni in care bietul de el avu numai zile grele de cand ma cunoscu pe mine.Ba il parasi, ba ne impacaram, ba il inselam cu altul.Bietul baiat ma ierta dar ca orice om avu si el limitele lui.Intr-o vineri dupa scoala ma vazu in parc cu alt baiat pe nume V******, eram pe o banca, ne sarutaram, iar eu i l-am prezentat lui V***** pe L*** ca fiind un fost iubit.Auzind acestea, V******, el fiind mai mistocar facu misto de L***. Tipa dupa el.Saracu de el pleca cu capul in jos din acel parc, trist.Convinsa ca ma va ierta, fusai luni sa vorbesc cu el.Ghiciti ce.Nu ma baga deloc in seama.Se facu ca nu exist.Treaba asta s-a intamplat acum un an.De atunci nu ma mai baga in seama, nu ma saluta.Imi cerui scuze odata si imi zisa ca nu are nimic.Si atat vorbi cu el.Il iubesc de cand incepu scoala, il ador, in ultimul timp il visai noaptea.Suntem amandoi la mate-info si ne intalnim mereu dar nimic... Ce sa fac sa ma impac cu el? Tineti cont ca sunt o fata mai rusinoasa.Help me, va rog.As face orice! Regret nespus ce facui.De acum inainte incerc sa fiu mai apropiata de D-zeu.Sunt sigura ca ma va ajuta.

42 răspunsuri:
| clauuuu explică:

"gabytza" nu sunt sigura deloc.si da, recunosc.atunci fusai proasta ca il alesai pe V****** nu pe el.Sunteti unii foarte rautaciosi aici.Credeti ca taota lumea ie perfecta? Voi nu va inselarati niciodata perechea? Nu cred! Multumesc pentru raspunsuri.

| Lol_1641 a răspuns:

Trebuie sa fie Prost sa se mai impace cu tine! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa i un cadou frumos poate te iarta

| Xonia a răspuns:

Esti olteanca?

| iverson a răspuns:

Oltenia laughing)
pe romaneste... ai fost proasta ca ai tratat superficial problema si acu suferi de pe urma asta.
O solutie ar fi ca sa incerci sa intri in vorba cu el... pe la proiecte pe la un suc comun cu colegii, spor

Răspuns utilizator avertizat
| rob3rttt a răspuns:

Daca tineai la el asa de "mult." nu il inselai cu altu... e normal astahee hee

| beautiful a răspuns:

Scriei o scrisoare in care sa scrii toate sentimentele fata de el.lasa-o in banca.Nu ai facut bine ca l-ai inselat.

succces

| kennyspark a răspuns:

Am inteles ca pe el il cheama Luci si pe mistocar valentin. Dzeu nu are nici o legatura asa ca mai bine i-ai spune lui ce ai scris aici. si ca esti disperata si ca ai face orice ca sa il ai inapoi si sper ca el sa iti administreze ce meriti. dar fix ce meriti.

| Smarandica a răspuns:

O saracuta! ce rusinoasa esti daca ti-ai inselat prietenul.

| Adlianuka a răspuns:

Du-te si vb cu el. explica-i ce simti pentru el si cereti scuze inc o data. daca il iubejti asa cum ziciiati inima in dinti si du-te l el.si ai sa vez ca totul o sa fie bine

| ServanaAtoni a răspuns:

Mda.
stii ceva, o sa ma rezum la a-ti spune:SA-TI FIE RUSINE!
PS.invata sa scrii