| clauuuu a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine va rog.Sunt disperata! Sunt Clau, 16 ani, Craiova.Acum 1 an jumate` avui o relatie cu un baiat din sc mea pe nume L***, mai mare cu un an decat mine.Statui cu el 4 luni.Luni in care bietul de el avu numai zile grele de cand ma cunoscu pe mine.Ba il parasi, ba ne impacaram, ba il inselam cu altul.Bietul baiat ma ierta dar ca orice om avu si el limitele lui.Intr-o vineri dupa scoala ma vazu in parc cu alt baiat pe nume V******, eram pe o banca, ne sarutaram, iar eu i l-am prezentat lui V***** pe L*** ca fiind un fost iubit.Auzind acestea, V******, el fiind mai mistocar facu misto de L***. Tipa dupa el.Saracu de el pleca cu capul in jos din acel parc, trist.Convinsa ca ma va ierta, fusai luni sa vorbesc cu el.Ghiciti ce.Nu ma baga deloc in seama.Se facu ca nu exist.Treaba asta s-a intamplat acum un an.De atunci nu ma mai baga in seama, nu ma saluta.Imi cerui scuze odata si imi zisa ca nu are nimic.Si atat vorbi cu el.Il iubesc de cand incepu scoala, il ador, in ultimul timp il visai noaptea.Suntem amandoi la mate-info si ne intalnim mereu dar nimic... Ce sa fac sa ma impac cu el? Tineti cont ca sunt o fata mai rusinoasa.Help me, va rog.As face orice! Regret nespus ce facui.De acum inainte incerc sa fiu mai apropiata de D-zeu.Sunt sigura ca ma va ajuta.

42 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dumnezeu o sa iti dea si tie o palma!
ti-ai batut joc de sufletul unui sarac baiat care probabil te iubea!
ce suflet ai!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa i un cadou frumos poate te iarta

| beautiful a răspuns:

Scriei o scrisoare in care sa scrii toate sentimentele fata de el.lasa-o in banca.Nu ai facut bine ca l-ai inselat.

succces

| rob3rttt a răspuns:

Daca tineai la el asa de "mult." nu il inselai cu altu... e normal astahee hee

| clauuuu explică:

Uitai sa precizez ca dupa o luna avu o relatie cu o alta fata mai mare cu 6 ani decat el.Se despartira si acum el sufera... Avu perioade cand ma saluta si zambea la mine, insa acum iarasi e la fel.Sta in Brazda (aproape de mine) si uneori il vazui prin zona.Cand il vad ma topesc.Nu pot renunta la el. Vorbi cu el pe messenger odata dar o discutie banala. Il ador as face orice pentru el, insa e FOARTE ORGOLIOS.

| clauuuu explică:

Si uitai ca uneori cand trecui pe langa el se apropia de colegele lui de clasa le imbratisa sa vad eu etc.

| clauuuu explică:

Nici el nu e chiar sfant. avu o relatie tare pacatoasa cu o tipa tare pacatoasa.nu spun mai multe aici.cand fu cu mine imi zisa mereu ca ii place cum arata nu stiu care s. a. m. d. e destul de nesimtit bayatul. facu multe fete sa sufere auzii multe fete ca se plansera de el. oricum ar fi eu il iubesc!

| clauuuu explică:

Si ce rautaciosi sunteti unii in primul rand nu stiti daca ma merita sau nu am defectele mele dar si el are defectele lui numai daca i-ati vedea privirea v-ati da seama ca nu e cel mai sfant si daca fusai cu doi baieti nu inseamna ca nu sunt rusinoasa cand ma trezi cu ei amandoi acolo trebuia sa spun ceva. fusai confuza.

| clauuuu explică:

"gabytza" nu sunt sigura deloc.si da, recunosc.atunci fusai proasta ca il alesai pe V****** nu pe el.Sunteti unii foarte rautaciosi aici.Credeti ca taota lumea ie perfecta? Voi nu va inselarati niciodata perechea? Nu cred! Multumesc pentru raspunsuri.

| pushtoaica18 a răspuns:

In primul rand u ai gresit mult! eu am fost in postura fostului tau prieten, si e ff greu pentru el iti spun sigur.in al 2 lea rad cum poti sa spui ca il iubesti ff mult daca u l`ai inselat si etc? in al 3 lea rand a trecut un an in care el nu te-a bagat in seama, u ce zici te mai iubeste? eu zic ca d acum inainte sa mai gandesti si u inainte sa faci un lucru! stii vb aia, daruiesti dragoste acolo unde trebuie sa daruiesti indiferentawinking app d`zeu te pune mereu la incercari.degeaba te rogi acum ca nu o sa-ti dea ceea ce vrei din prima ci dupa mai multe incercari al care te ba punetongue

| madalinutza_3689 a răspuns:

Scriei o scrisoare in care vei scrie tot ce simti pentru el si iti vei mai cere scuze o data, iar lui V*** spune-i ca nu mai exista in viata ta si asa mai departe, la mate-info, cind il vei intilni pe L****sai dai scrisoare si numaidecit sa spui scuze cind o sa-i dai...si pe scrisoare fa diferite inime,big grin

Răspuns utilizator avertizat