| anonim_4396 a întrebat:

Ajutati-ma va rog! Am 16 ani iar prietena mea 14 anibig grin Stam de o luna o saptamana si o zi iar azi un pr mi-a zis ca altu de 19 ani vrea sa se bage cu ea. I-am zis prietenei mele si a zis ca nu-i pasa si ca sa am incredere in ea ca nu ma lasa.Problema e ca am pus-o sa jure si a zis sa am incredere in ea.Deseara ma intalnesc cu ea. ziceti-mi si mie km sa o conving sa nu ma lase pentru ca tin enorm la ea... dau funda :-

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, pai din moment ce ea te-a asigurat ca nu ii pasa si ti-a zis ca nu te lasa, trebuie sa ai incredere in ea; din moment ce e cu tine ma gandesc ca si ea tine la tine si nu te va lasa pentru.altul...
Odata ce ti-a spus ca nu te lasa, nu cred ca trebuie sa iti faci griji. Bucura-te de relatia ta cu ea si nu te mai gandi la acel tip care vrea sa se bage cu ea... e cu tine, nu e cu el.Vb.cu ea frumos, arata-i ca tii la ea, comporta-te cum trebuie ca sa nu ii dai motive sa se arunce in bratele altuia.Atata timp cat si ea te iubeste si tu o faci fericita ea nu cred ca va renunta la relatia voastra.Ai grija de tine si de ea!

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Ai pus-o sa jure? Scuza-ma, dar ceea ce ai facut tu mi se pare o lipsa de respect. Relatia voastra nu este bazata pe incredere care este cea mai importanta! De acum in colo Trebuie sa o crezi atunci cand iti spune ceva fara sa ii ceri sa iti jure. Nu trebuie sa o convingi sa nu te lase; daca te iubeste nu te va lasa pentru nimeni.

pa, pa.

| Necunoscută a răspuns:

Păi dacă te iubeşte, nu te va lăsa. Ştii tu, cu cât sunt băieţii mai mari, cu atât umblă cu alte intenţii. Doar eşti băiat, presupun că esti de acord cu minehappy. Bănuiesc că şi ea ştie acest lucru. Dacă o iubeşti şi ea te iubeşte, nici Brad Pitt nu va intervenii între voi, dacă vă iubiţi.

Totul depinde de ceea ce simte ea pentru tine!

Baftă şi numai bine!kiss

| iooaiooa a răspuns:

A stii ca nu exista nici un tratament... daca ea tine intr-adevar la tine nu o sa te lase vb cu ea dar nu o stresa sunt fata si nu miar place sa-mi faca asa ceva prietenul meu

| Alex939291 a răspuns:

Fai un cadou...
sau spune-i ca o iubesti nespus de mult si ca nu vrei sa o pierzi
si dai un sarut tongue
daca mere zi-mi tongue

| teea_2182 a răspuns:

O relatie se bazeaza pe increderewinking. daca intr-adevar tine la tine nu te va lasa pentru ala...parerea mea e ca ar trebui sa vorbesti deschis cu ea despre asta si sa ii spui ce simti pentru ea.eu apreciez chestiile astea si sunt sigura ca si ea la fel. fa-o sa se simta protejata, iubita...si poti sa fii si putin gelos pentru ca o vei face sa se simta importantawinking da nu exagera cu gelozia.succes!