| anonim_4396 a întrebat:

Ajutati-ma va rog.am facut sex cu prietena mea, si am cam neglijat scoala.la bac nu am putut sa copiem, si acum nici ciclul nu-i mai vine.am cazut la bac fiindca nu am fost pe subiect la romana, dar vreau sa facem contestatie. ce spuneti? o sa se rezolve?

Răspuns Câştigător
| Klepto a răspuns:

Vezi, aici este problema ta, ai facut totul pe dos.
Trebuia sa depui o contestatie la prietena ta si sa faci sex cu profesorii de romana care corecteaza bacul.

6 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Nu, niciodata la contestatie nu se castiga, mereu se scade. Dar ce treaba are categoria cu intrbarea ta si in intrebare ce treaba are contestatia cu sexul?
Sper ca team ajuatat! Funda? Plzzzzzzzzzzzzz

| NickiMinaj a răspuns:

laughing da. o sa faci contestatie, o sa-i vina aleia ciclul si totul o sa fie bine. FUNDYTZZZZAAH!

| A12NDRA a răspuns:

Da care e legatura ca nu m-am prins

| express11 a răspuns:

Da,daca ii spui de prietena ta...si ca din cauza asta nu ai avut timp sa inveti!

| Miriam55 a răspuns:

Nu ştim dacă se rezolvă, nu depinde de noi dacă tipa rămâne însărcinată, că doar nu noi i-am tras-o; iar cât despre bac, de asemenea, din nou, nu depinde de noi dacă voi nu sunteţi în stare să rezolvaţi un subiect pe care ş-un plod d-a8a l-ar putea rezolva în aşa fel încât să ia un 5-6.

| DonSabin a răspuns:

Ce? Cu BAC-ul sau cu ciclul?