| anonim_4396 a întrebat:

Ajutati-ma va rog.am fost cu un baiat iar dupa ce ne-am despartit a devenit f ciudat in sensul ca nici macar nu ma mai baga in seama. ce sa fac ca sa devenim prieteni?

3 răspunsuri:
| HotChoclate a răspuns:

Da dc vrei sa deveniti prieteni? Daca nu te baga in seama, nu-l baga nici tu.asta numai daca nu v-ati desp din cauza tabatting eyelashes

| Me1000 a răspuns:

L-ai suparat cu ceva sigur...

| ralucuta_9259 a răspuns:

Vorbeste si u cu prietenii lui si vezi ce zic eiwinking... dar sigur ai facut u ceva tongue... ori cum o sa se rezolve ai sa vezi