| Moldovanu1 a întrebat:

Ajutati-ma va rog! Cum sa conving o fata sa ma indrageascasad

Răspuns Câştigător
| Adredemesconf a răspuns:

Pai ce sens are "indrageasca"? Te referi sa te placa sau pur si simplu sa aiba o parere mai buna despre tine? Nu poti sa convingi pe cineva sa te placa.Pur si simplu se intampla. Daca te referi s-o cuceresti depinde cum e ea mai timida, mai baietoasa, mai romantica, sensibila.Incerca sa o provoci la discutii despre chestii care ii plac.Fii dragut cu eahappy.
Succes!

2 răspunsuri:
| Acidclorhidric a răspuns:

Păi în chestii dăsteai nu ai cum să te bagi tu. Dacă fetei nu îi place acel băiat nu ai cum să o faci tu să se indragostească!

| Moldovanu1 explică:

Scuzati pentru intrebare am vrut sa scriu cum sa o cuceresc:d