| alinushaly a întrebat:

Ajutati-ma va rog...deci imi place un baiat si nu stiu cum pot sa ii spun asta baiatul e foarte ok... dar mi-e nustiucum sa ii zic vezi ca mie imi place de tine

Cele mai bune raspunsuri primesc funda

Răspuns Câştigător
| vάĝàвøήτ a răspuns:

Si dc trebuie sa-i zici. fa`l pe el sa te placa intra in discuti cu el mai tot timpul fa`i niste complimente atrage`l tot mai mult si o sa vezi ca o sa puna el intrebarea pe care ai pus`o tu tongue

2 răspunsuri:
| brunetika_4790 a răspuns:

Nu`i spune da`i de inteles chestia asta! multa bafta
PS:si eu am fost in situatia ta si i-am dat de inteles chestia asta si m`a intrebat el, iar acum suntem impreuna de 3 luniwinking

| alinushaly explică:

Mersi mult pentru raspunsuri:*:*! o sa va spun ce s-a intamplat