| Helpmeeveryday a întrebat:

Ajutati'ma va rogcryingcryingcrying
-EL-Zice la prieteni ca ma iubeste foarte mult si multe chestii frumoase despre mine dar nu imi arata asta
-de curand are un nou hobby si nu prea are timp sa vb pe mess cu mine
-l'am chemat afara a zis ca e prea cald, dar chiar in ziua aia a plouat
-nu imi mai zice ca inainte ca ii e dor de mine, de fapt nu imi mai zice de locsad
-'te iubesc' imi spune doar atunci cand pleaca de pe mess, nu cu fiecare ocazie ca inaintecrying
-pleaca de pe mess fara sa imi sp ca pleaca ca inaintecrying
-EU-toata ziua sadcrying
-de fiecare data incurajata de prietenicrying
-toata lumea imi sp ca ma iubeste, dar eu nu cred...adica cum ma iubeste cand intra pe mess si nici nu ma saluta[de ex acum e pe mess si nu ma salutatcrying]
-incerc sa fiu tare
-de obicei vb cu cineva pe mess pentru ca sunt reprezentant la avon, trebuie sa imi dea produsele si m-a intrebat cand ma intalnesc cu el...imi venea sa plang...incerc sa ma abtin
Mentionez avem 3 luni de cand suntem impreuna.Niciodata nu a fost asa.De fiecare data a fost dragutcrying
Ce parere aveti ma iubeste sau nu?
Vreau si niste sfaturi sa nu mai fiu asa sad.

Multumesc multcryingcrying

Răspuns Câştigător
| deeeeeeaaa a răspuns:

Api... poate are nevoie de mai multa libertate nu stiutiu. dar daca intradeavar ceva s`a schimbat la el. intereseaza`te si afla cauza.sau mai simplu de ex. poti sa il intrebi pe mess,, ce s`a intamplat cu el. si asa iti va da chiar el un raspuns mullt mai buun ca ai nostru love struck

puup "x

5 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Dc astepti la el sa faca gesturile astea?
Ia baga-l u mai mult in seama. daca dupa asta nu se poarta altfel, atunci ins ca ori s-a plikt de tine ori are pe altasad

| Helpmeeveryday explică:

Astept de la el pentru ca eu am incercat si m-a refuzatcryingcrying

| alexH a răspuns:

Probabil pentru ca nu-i mai dai produsuri gratuite.winking

| ♥•♫raluks♫•♥ a răspuns:

Incerka sa vb deskis si serios cu el si sa'l intrebi ce se intampla cu relatzia voastra iar apoi vezi ce se intampla si cum se comporta...mult succes:X

| alexutzu_7440 a răspuns:

Paii...
nu te mai iubeste deoarece inainte itz trimitea dar akom nu... poate plaje pe alta.sad