| XdeaaX a întrebat:

! ajutati-ma va rog!

funta! Va rog ajutati-ma si pe mine cu acest baiat! a dat semne ca iar place de mine dar nu prea sunt sigura(am fost impreuna intr-o excursie iar atunci el se tine mereu dupa mine, de atunci mi-a ramas in minte, intre timp el a treacut pe a noua fiind langa scoala mea eu fiind pea 8-a, am venit o data impreuna de la scoala iar el a vorbit in continuu cu mine desi cel mai bun prieten al lui era cu noi, dupa ceva timp m-am dus sa ma plimb in preajma liceului iar el a inceput sa strige dupa mine de la geam, peste cateva saptamani am primit eu mesaj de la el pe mess "ce faci frumoasa mea?"iar in akel mesaj el mi-a zis ca ma plk din prima secunda in care m-a vazut si ca pana acum nu a avut curaj sa-mi spuna, m-a intrebat daca vreau sa stau cu el iar eu i-am zis ca mai bine ii dau raspunsul maine ca vreau sa ma mai gandesc, mi-a cerut numarul de telefon si mi-a zis ca ma suna in pauza mare sa merg cu el in spatele unui magazin sa-i dau raspunsul acolo, am mers, dar el nu a venit.in a doua zii prietenul lui cel mai bun facea misto de mine, iar peste cateva saptamani am primit pess de la ea daca ies pe afara ca ii este dor de mine, nu l-am mai intrebat dc nu a venit deoareke chiar il plac si nu doream saa stric momentul, de asemenea mi-a spus ca ma iubeste, iar eu i-am zis ca nul cred iar a doua zii sia pus la avatar o poza cu o fata iar peste 1 minut a schimbat-o cu alta fata, si avea la status te yubesk, oare a luat pozale de pe internet? pentru ca acele fete pareau mai mari decat el si erau cum se spune"foarte bune")ce sa mai fac?

Răspuns Câştigător
| Visecolorate a răspuns:

Baietasu' asta in niciun caz nu stie ce simte. Din ce ai scris la inceput s'ar fi parut ca te place.dar apoi la faza cu "intalnirea". S'a cam rupt firu'. Pare genu' de tip smecheras, care se joaca. Eu zic ca mai bine (Chiar daca ti la el) nu ii arati asta. Fi mai indiferenta (asta ii va trezi orgoliul pentru ca asa sunt "smecherasii"). Cat despre poze, e foarte posibil sa le fi luat de pe internet, dar tu nu trebuie sa te consumi pe asta (1. iubirea apare in timp, in niciun caz atunci cand vb cu o fata pentru prima data si 2.ma cam indoiesc ca el stie sa iubeasca happy ). Asa ca, draga mea, fi putin mai indiferenta, mai rautacioasa. Nu ii mai arata ca i'ai picat in plasa si ca il placi pentru ca nu esti jucaria lui (sa iti spuna ca te iubeste sau mai stiu eu ce si apoi sa te trezesti ca nu te mai baga in seamawinking ). Bafta.

4 răspunsuri:
| IubesteEa a răspuns:

Stiu cum e fata mea a facut asta ori sa isi bata joc de tine ori chiar te place si poate o fi pus el o poza cu o fata pe mess dar poate era de pe internet si poate a vrut sa vada ce zici tu despre asta si atunci cand nu a venit nu este frumos incearca sa afli de la altcineva sa vezi daca te place sau isi bate joc de tine crede-ma stiu ce spun si oricare ar fi raspunsul daca doare sau nu sa stii ca ai toata viata inainte si multi baieti o sa te iubeasca cu sinceriate speranta moare ultima nu uita acest proverb ca fiind adevarat si nu uita sfaturile mele cp si mult succes in love:* funda? pls am nevoie

| Mmmmaaaaddddyyyy a răspuns:

El ar putea doar sa faca misto de tine la faza cu "te iubesc" sau "Te plac din prima secunda din care te-am vazut" sau "Ce faci frumoasa mea?" si atunci cand si-a pus poza la avatar pe mess cu acele fete si avea la status te yubesc probabil a vrut sa te faca geloasa. Ai putea sa iesi cu el afara si sa vorbiti despre aceste aspecte fata in fata unde nu s-ar mai putea ascunde dupa deget. Funda?batting eyelashes

| Georgiii_4994 a răspuns:

Nu pot sa iti zic ce faci dar imi pot spune parerea. Sincer dupa tot ce ai zis, eu nu il inteleg pe ele. Daca te-a chemat si nu a venit inseamna ca e emotionat si si facut bine spunandu-i ca nu il crezi ca te iubeste, toti baietii spun asta ca sa impresioneze fetele insa, dragostea nu se exprima prin cuvinte ea se simte. Eu te sfatuiesc sa vorbesti deschis cu el si poate o sa va intelegeti si sa clarificati lucrurile. Iar faza cu poza la av. nu am inteles-o. Srry big grin Daca mai vrei sa vb trm mesajwinking

| Shady_8928 a răspuns:

El acum incearca doar sa te faca gelosa, cel mai bun lucru daca va iubiti ar fi sa ii spui in fata ca tii la el si sa inceteze cu incercarea de a te face geloasa. daca te iubeste sa-ti zica in fata!
Sper ca te-am ajutat