| MeGustaaaaa a întrebat:

Ajutati-ma va rog! Povestea mea incepe cam asa:
Eram cu un baiat timp de 3 saptamani, ne-am inteles bine, mai un sarut, ca intr-o relatie. Dupa ceva timp o fata fitoasa din clasa mi-a bagat in cap sa ma despart de el ca profita de mine, ca nu ma place, ca ma inseala... Ei ii place de varul meu.Varul meu nu o mai place pe ea si acum, profita de fostul meu iubit pentru a-l face gelos.Chiar ea mi-a spus asta! Se saruta, si i-am spus ca profita de el, s-au certat si repede i-a intors vorbele si l-a convins sa se impace.Fite de fite ce sa mai.Acum, eu sunt cu un baiat. Dinnou imbratisari, pupici, si fostului meu iubit ii e ciuda cand ma sarut.Si acum cea mai mare dilema: Cand se saruta fostul cu fitoasa simt ceva neplacut si sunt geloasa! Oare de ce? Mentionez ca am 12 ani si el a fost prima mea iubire... Oare asta e problema? Ce sa fac? Cu cine sa fiu? Din moment ce nu pot juca la doua maini, una trebuie sa aleg.Deci lasati raspunsul si puteti adauga ID-ul meu aura_hd9@yahoo.com si am sa va arat acolo cate o poza cu amandoi.Va rog rapsundeti-mi cat mai sincer!

6 răspunsuri:
| condemnedAntagonist a răspuns:

Eu iti zic sa alegi pe cel ce iti spune inima nu cel ce arata mai bine poate nici unul nu e de nasul tau, doar tu stii asta:* BAFTA! si sper sa nu dai de unu care sa profite de tine

| Tiberius a răspuns:

Copii copaci

| ArtistiqueGS a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa faci ce-ti spune inima, iar daca erai geloasa inseamna ca ai ceva sentimente pentru fostul. oh go on Iar te inteleg perfect, prima iubire, ...crezi ca v-a tine la nesfarsit dar nu e asa... oricum fa ce iti spune inima. succes

| barbi1996 a răspuns:

Doopa parerea mea' trebuie sa-l alegi pe acel pe care te pretzuieste si te iubeste mai multa, de care iti place tie mai mult.dar consider ca nu e frumos si nu e specific baietzilor sa faca fetele geloase... daca se sarutaa cu altcineva inseamna ca vrea sa-ti arate ca fara tine nu se va pierde...soryy asta e parerea mea

| crruu a răspuns:

Eu cred ca e mai bine sa'l alegi pe baiatul pe care chiar il placi, indiferent de felul in care arata. Si ar fi bine ca el sa nu te foloseasca

| zuzu a răspuns:

Ai 12 ani.mai cresti si tu.happy