| aicha_4910 a întrebat:

Ajutati-ma va rog... Unde stau eu este un baiat, sta aproape de mine, defat sunt doi baieti, sunt frati, si sunt foarte foarte frumosi amnadoi.Nu am vb niciodata cu ei, dar,, ii conosc,, si ei,, ma cunosc,, si se uita dupa mine si nah.nu-s't.nu as putea alege dintre ei doi, credeti ca ar trebui sa ii cunosc mai bine pe amandoi apoi sa decit care se poarta mai frumos si care imi place mai mult? ii cunosc deja de 1an.happy help pls

Răspuns Câştigător
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Va puteti cunoaste mai bine inainte sa va combinati. Sunt multe persoane cu un fizic frumos dar cu restul varza, si nu merita. Cineva te va atrage cu adevarat doar dupa ce vei cunoaste persoana bine, oamenii nu sunt asa cum iti imaginezi cand ii cunosti imediat. Distreaza-te responsabil!happy

6 răspunsuri:
| Zohann a răspuns:

Daca vrei ne cunoastem noibig grin:devil) unde staibig grinlaughing?smug
glumesctongue bine poate putinwhistling pai bagate in seama cu ei ce-i asa greu intreabai unde invata sau chestii din astea sau sa te ajute cu calculatorubig grin

| Dan a răspuns:

Asta imi aduce aminte de un film vazut, dar ma abtin. Draga, tu alegi care este mai potrivit, dar sa nu faci prostia sa te culci cu amandoi, este pacat de moarte. Noroc!

| Narfundo a răspuns:

De frati sa nu te legi.Sa sti ca puterea fratilor...eh nuht cum sa iti zic.

| Garffield a răspuns:

Si la mine la fel. Ei sunt gemeni big grin. Sunt diferiti si prima data ma certam cu unul si cu celalat ma placeam. happy Dar acum totul a facut Buf... Din cearta am dat in zambete. Iubesc personalitatile lor, sunt complet diferite. Unul mai nebun ( in sensul bun ) dar cum zice el "nu am succes la fete si nu o sa am" si vorbeste sincer, pentru ca nu este roman! Glumesc. Iar celalat are succes la fete, ca sa zic asa, si mai si invata. Ciudata combinatie, nu? happy Deci? Aleg unul sau pe nici unul? Va rog ajutati-ma!

| aicha_4910 explică:

Am uitat sa zic...batting eyelashes cei doi sunt pocaiti. happy

| Didy_4281 a răspuns:

Dragamea, cunoastei mai bine si apoi decide cu care vei ramane. nu da cu presupusul ai putea sa te arzi. bafta si noroc