| Spaderini a întrebat:

Ajutati-ma va rooog, mi-am facut vreo 5 id-uri si am incercat sa baga adresele colegilor, dupa ce bag vreo 2-3 imi apare k nu mai poate adauga, de ce? innebunesc k nu pot sa fac asta, aveam un di vechi cu o groaza de nebuni si vreau altu? ma puteti ajuta? sa-mi faceti un id ceva plzzzz scuze de greseli

3 răspunsuri:
| LikeNobodyElse a răspuns:

D fiecare data trebuie sa bagi cate putini in fiecare zi.asa mi se intampla si mie.mie imi intra in adress book straight face

| CristiB93 a răspuns:

Calmeaza-te amice si eu am patit asa nu trebuie decat sa astepti cateva zile si pe urma o sa iti intre cate vrei tu, nu ai ce face trebuie sa astepti

| Spaderini explică:

Ok multumesc