| Missgirl2000 a întrebat:

AjutatSimaaaaaaa
amm shh eu Inqq o prOblema...
Maine am o eXcursie cu scOala la niJtee bai.
pRoblema este ca.
Alataieri miaa venit Ciclu x_X
am crezut ca oO sa-mi treaca...
Cee sa ma Fac?sad
FunsitSsaa:*:*:*

Răspuns Câştigător
| Pixel2009 a răspuns:

Buna happy
E o prostie sa crezi ca o sa patesti ceva daca intrii in apa in timpul menstruatiei [ daca ai ciclu ]. Fac baie mereu cand am ciclu si sunt sanatoasa tun. Singura problema la tine e ca s`a putea sa se amestece sangele cu apa... Si ceilalti sa observe o culoare mai ciudata a apei din jurul tau. Stai in apa mai putin ca sa eviti acest lucru si distreaza`te! Si nu are cum sa-ti treaca asa devreme daca alaltaieri ti-a venit. Nu renunta la excursie!
Have fun! >:d<

6 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Folosește libresse,, multă baftă.

| perro12 a răspuns:

1.Am stat 5 minute sa inteleg ce ai scris
2.Renunta la stilul asta
3.O sa stai la plaja doar si no sa intri in apa. easy

HF

| dianaiosub a răspuns:

Pai, ai putea sa iti ceri scuze ca nu poti participa la balaceala si sa stai pe margine. Daca tii neaparat sa intri in apa, poti folosi O.B.-uri. Din cate stiu, nu te dezvirgineaza.

| omienouăsutenouăzecişişase a răspuns:

NU mergi happy
Te scuzi, şi sigur vor întelege(diriginta-dirigintele-învăt.).
Sau mergi dar nu intri în apă happy
Sper că te-am ajutat! happy
Fundă?batting eyelashes

| HardcoreMuffin a răspuns:

Baaa baiatule iti trebuie facultate sa citesti chestia asta repede.Tie de fapt iti trebuie o carte de romana nu o excursie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vitamina K...cel mai bine ar fi sa intrebi farmacistul.

Anul trecut, fix cu o zi inainte de a merge la mare, mi-a venit ciclul. Am ciclu neregulat, dar observasem ca imi vine la 40 de zile, deci, eu planuisem ca imi vine ciclul in ultima zi a vacantei la mare. Faza este ca pe mine ma tine 5-6 zile, iar atunci ma tinuse 4 zile, deci pe mine nu m-a ajutat prea mult. Incearca, poate la tine merge.