| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor! a venit vacanta, s-au terminat testele etc.am crezut ca voi tine legatura cu iubitu meu, dar am 2 saptamana si ceva d cand nu ne-am vazut. el are mereu treaba anuleaza intalnirile, vorbeam in fiecare seara prin sms. a renuntat sa mearga in vacanta sa ne vedem cica Joi, dar d atunci nu am mai vorbit, probabil nu are credit nu stiu ce sa cred.il iubesc mult.nu stiu daca intelegeti. avem 4 lunisigh nu stiu daca ma intelegti. vreau sa fiu langa el, l-am vazut azi dar nu puteam sa ma duc dupa el.pentru ca eram cu matusa, dar cand l-am vazut ma intepat inima.si am plans. el nu iesa nici cu prieteni.desi mereu isi facea timp pentru toate. acum nu stiu ce sa cred. Ajutor. Funda +Vot!

Răspuns Câştigător
| FemeiaPisică a răspuns:

E greu pentru tine sa vezi ca prietenul tau are foarte multa treaba, dar gandeste-te ca ai putea fii si tu in locul lui.El tine foarte mult la tine si a vrut sa renunte sa plece undeva in vacanta pentru a avea timp sa stea cu tine. Incearca-l sa il suni si sa il intrebi ce s-a intamplat.Pana la urma el se va revansa si o sa aiba mult timp care sa isi petreaca cu tine!happy Toate cele bune relatiei voastre.

4 răspunsuri:
| KySyB3B3 a răspuns:

Nu am dat funda ca sa ma minth singura, am iesit azi mi-a explicath.nu mai avea credit acum mi-a promis ca are tot timpu pentru mine, azi eram indiferenta iar el se purta frumos.infine acum el se roaga de mine iar eu sunt cea ocupatha.am dat voturi la toti.va multumesc pentru sfaturi!

| Lexycesium a răspuns:

Am fost si eu intr-o situatie oarecum asemanatoare.straight face
Ar fi mai multe posibilitati aici:
1.Numai vrea sa fie cu tine.
2.si-a gasit pe alta si nu stie cum sa-ti spuna.
3.Chiar are o problema, si nu poate sa te contacteze(dar asta e mai putin probabil)
Deci mai bine uita`l cred ca el a facut asta deja in ceea ce te priveste.
Norochappy

| Alesandraas a răspuns:

Am si eu o prietena exact in aceeasi situatie ca si tine. Si e cu acel baiat de aproape 9 luni.
Sincer imi pare foarte rau pentru voi, eu nu-i pot intelege pe baietii astia de ce fac lucrurile astea.straight face
Dar eu te-as sfatui sa mai astepti macar cateva zile, vreo 2-3 zile, si daca nu i-a legatura cu tine in nici un fel.asta e un semn de intrebare.S-au suna-l tu daca ai minute si intreba-l de ce nu mai vrea sa va vedeti. Daca are pe alta...sau nu stiu.sa-ti explice macar sa nu ramai apoi "cu buza umflata".
Sper c ti-am fost de ajutor.:*

| CoOky_7675 a răspuns:

Nu vreau sa te superi dar cred ca relatia ta este pe terminate... daca el vroia sa va vedeti sigur renunta la tot doar ca sa te vada sau macar isi facea timp sa te vada 5 minute. cel mai bine e sa ai o conversatie cu el pe tema asta