| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor am sini mici mai ca deloc, ce modalitati naturale stiti pentru marirea sinilor, am 20 de ani si sunt intr-o depresie ff marecrying(

7 răspunsuri:
| eurynomus a răspuns:

Ador fetele cu sanii mici big grin

| EuBabuinEste a răspuns (pentru eurynomus):

Bun venit in lumea mea big grin

| Purec a răspuns:

Modalitati naturale nu exista, iar modalitatea chirurgicala nu o recomand. Acum depinde de unde aceasta depresie. Nu iti place tie cum arati? Nu te simti bine in pielea ta? Vad ca cei care au raspuns inaintea mea se refereau la baieti. De parca sanii ar fi exclusiv ca sa atragi cine stie ce dobitoc. Cat de mici sunt? poti purta un sutien cu push-up. Orice ar fi trebuie sa te simti mandra de tine. Cat despre baieti stai linistita ca nu cauta nimeni sani uriasi. Ceea ce atrage mai mult un baiat tine de cat de fermi sunt, nu de marimea lor uriasa happy Hai ca nu e asa rau, pune si tu o poza cu tine sa te vedem. Bafta si scapa de depresie plz

| Brâncuşi a răspuns:

Nu fi supărată, nu toţi suntem la fel şi totodată perfecţi, şi eu am un defect fizic la mers dar mă pot deplasa şi sunt mulţumit că sunt în viaţă, eu spun să îţi trăieşti viaţa şi nu mai fi abătută din cauza unei probleme minore, până la 22 de ani vei mai creşte, fi optimistă, noapte bună!

| December a răspuns:

Nu te stresa prea tare happy. Cine te place, te place asa cum esti. O relatie adevarata nu se bazeaza pe marimea sanilor. Sunt destule lucruri si modalitati prin care poti sa compensezi " problema" ta. Asa ca nu-ti mai fa atatea griji happy

| Iubiiitzica a răspuns:

Nu pot decat sa te consolez! " Scumpo nu e nevoie de sani ca sa te iubeasca cineva! Crede-ma eu una as vrea cand vreau sa cunosc un baiat..sa fim pe intuneric sa nu ne vedem si doar sa ne cunoastem. e un experiment de mare ajutor. Sa vada intai sufletul tau. si sunt sigura ca un baiat s-ar indragosti de o fata. chiar daca nu are sani mari. Sani mari scumpo? Pai poate tu nu ai sani mari, dar gandeste-te la fetele care au sanii mari si capu gol? la ce folos? Nu te mai gandii la asta! " Cine te place, te place asa cum esti! Te pup si iti doresc tot binele! :*

| MisaMisaShinigamiAngel a răspuns:

De acord cu sfatul lui Brancusi, dar, totusi, am sa incerc sa te ajut cu un mic sfat.
Alimentatia este foarte importanta. Foloseste marar in mancare, sau, cel mai bine, cumpara o tinctura de marar si ia cateva picaturi in fiecare zi. O sticluta ar trebuie sa fie mai putin de 10 lei, citeste recomandarile de pe cutie, ar trebui sa spuna ce cantitate poti lua intr-o zi.
Si unele seminte, de exemplu cele de floarea-soarelui, au acelasi efect.
Incearca sa eviti dietele, iti pot micsora sanii! Nu sari peste mese, mai ales micul dejun, si fa sport. Mult succeswinking