| gina09 a întrebat:

AJUTOR! buna am si eu o problema. fostul meu prieten era coleg cu mine si de ceva timp a inceput sa-mi placa de alt tip mai mare ca mine cu 2 ani eu am 14 app.intr-o seara stand cu prietenele ne-am intalnit cu acel baiat, dupa ceva timp am plecat la plimbare doar eu cu el la sfarsit m-a sarutat eu intre timp vorbisem cu el ppe mess de noi 2. prietenul meu a aflat ne-am despartit. prietenul meu e putin mai negru nu chiar rrom total.sad. fostul tot spune ca daca vin rromi pe el sau nu stiu cate deaste ma face curva si tarfa pe la toti la fel ca prieteni lui,. si ma jignesc chiar rau! dupa ce ne-am despartit el a mai avut o prietena cu care acum in prezent nu mai e am crezut ca a trecut peste si altele ...nu stiu dc se comporta asa sa ma mai iubeasca? nu il inteleg ce sa zic ce sa mai fac?crying(funda :X

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai comis o mare greseala cu acel sarut mai intai trebuia sa pui capac cu fostul si apoi sa te atasezi de celalalt. Acum suporti consecintele.

| ĄŇÐİ a răspuns:

Buna.Fostul se comporta asa pentru. ca este gelos pe actualul prieten si ca poate esti mai fericita cu el.Prietenii lui te injura pentru. ca ce face omul face si maimuta.Si nu are nimic daca prietenul tau este rom; conteaza doar sa-l iubestiwinking
Si eu am 11 ani si stau cu un baiat de 14...
In orice caz eu zic ca ar trebui sa-i spui EX-ului sa te lase in pace si ca nu mai esti interesata de el.
Succes :* happy

| KitTY_2644 a răspuns:

Wow ce cencidenta.eu tot am 14 ani si tot sun indragostita de un baiat de 16... la inceput coleggul pe care il iubeam si faceam orice pentru el zicea la profa de engleza daca ar avea o fata de 14 daca iar da voie sa se intilneasca. vorbea ft urit, ma facea curva (dar nu sunt), ma jignea ft tare... asta e ca el ma iubea si se temea sa nu ma pearda dar el a facut asta fara sa se gindeasca. ma perduttt big grin asa cred ca face cu tine el te face in aceste cuvinte ca se teme sa nu te pearda si iti atrage atentia intr-un mod ft urit

| mihaela_8638 a răspuns:

Da n u are dc s te faca tarfa te.ai culcat cu el?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dificila Treaba.
Dar stiu ca o sa iti fie greu. si poate imi iei sfatul in nume de rau. dar daca se poarta urat cu tine inseamna ca nu te merita. Respecta-te pe tine insuti si nu te lasa injosita. Incearca altceva. si sa cunosti pe altcineva. Si incearca sa ignori ce spune lume. Bafta:* [ Funda?:d]

| jockerx_8066 a răspuns:

Si femeile ziceau de noi ca ne sucim ca naiba rolling on the floor
ramii cu ala si obisniestete cu injuraturile