| cleopatramaria a întrebat:

Ajutor! ce sa fac? sunt slaba! arat cam asa http://www.facebook.com/......media/set/ adica asta sunt eu... dar nu stiu ce sa fac? ce sa port sa nu ma fac asa de slaba? ajutor! sunt disperrata:(

Răspuns Câştigător
| DeeDee97346 a răspuns:

Nu merge linkulhappy. Insa poti adopta o garderoba ce te face sa pari mai plinuta, mai cu forme.Ca de exemplu hainele deschise la culoare, hainele in dungi orizontale sau buline, bluze mai largute(daca nu iti plac iti poti pune pe talie peste ele o curea foarte subtire si de o culoare ce se potriveste cu bluza/tricoul).La fel si la blugi, daca iti plac cei mulati incearca sa-i eviti pe cei negri sau inchisi la culoare deoarece nu fac decat sa te faca mai slaba decat esti.Poti purta blugi albastru deschis, albi sau de ce nu colorati(am observat ca se poarta cei in culori tari). Incearca sa eviti si tocurile deoarece te fac sa pari mai slaba si iti subtiaza picioarele. Daca nu hainele sunt problema si deja foloseai cele mentionate de mine mai sus nu-ti face griji.mai ai timp sa te ingrasi!hee hee

6 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Daca tu esti tipa roscata la ale carei poze m-a dus pe mine linnkul ala, poti sa stai linistita laughing
Slaba...esti slaba intr-un mod normal.Nu ai motive sa vrei "sa pui".

| 0IoAnA0 a răspuns:

Nu merge link-ulsad

| 0IoAnA0 a răspuns:

Dar daca tu zici ca pari foarte slaba ar fi bine sa te duci la un doctor si iti va zice el ce e bine sa faci.happy

| cleopatramaria explică (pentru 0IoAnA0):

Atunci da-mi id tau.plssssssbig grin

| DizzyXD a răspuns:

Si eu sunt foarte slaba si colegele mele se chinuie sa slabeasca si eu mananc ce vreau etc, eu port haine mai largute ca sa ma faca mai plinuta

| cleopatramaria explică:

Dar toti imi sp ca sunt slaba.si isi bat joc de mine ca sa nu ma ia vantulsadcryingcryingsad