| buburuzel a întrebat:

Ajutor!

cum sa imi alint iubita, cateva idei va rog

multumesc anticipat...

Răspuns Câştigător
| Elena0210 a răspuns:

Cum simti!happy

10 răspunsuri:
| maria ;x a răspuns:

Buna, "iubiiiiii, pui, my life` " Cam att stiu, nu prea am inspiratie laughing

| katty_8059 a răspuns:

Bubulina, bebitzaa mea, viata mea, printesa mea asta ii plece unei fete bafta!

| Mihai_7432 a răspuns:

Honey, zapacita mea laughing ...bft

| weedini a răspuns:

Uita-te la Trasniti in NATO!

| shane_9616 a răspuns:

Pisi, baby, iubi, bebe, dulceato, honey... ai putea s-o intrebi cum i-ar placea daca nu gandeste tu alceva happy

| SexyFoxxx a răspuns:

Criptutza mea

nas-carn

criptuta noastra cuibusor de nebunii

desfigurata mea

ce frumos te descompui [compliment]

ursulet fara un picior

gogosica mucegaita

nu trebuie sa`mi multumesti!

| bOse a răspuns:

Nu exista asa ceva, eu nu inteleg cum o persoana ca tine poate sa aiba o prietena. Sau vrei sa ne dovedesti ca esti capabil de asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puiut.pisi.papusa...printesa,,,mie imi place pisilaughing ...cica la ala mai jos viata m, ea ducetiav in puiutii mei laughing manelisti lu florin pestelaughing. si ahh baby cand faceti amor.

| TheBlueButterfly a răspuns:

Matzooo
cu diacritice
big grin

| ColorfullColors a răspuns:

Mie mi s-a spus in multe feluri... De ex: puiu, printeso, dulceata, pisi, iubi, iubire, dragoste, draga, iubito... Doar 3 mi-au placut: puiu, printeso si iubito.
Sper ca te'am ajutat