| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor! dau fundoi imi place de un baiat de la mine din scoala cu 3 ani mai mare.stie ca imi place de el, dar nu ne cunoastem. dati-mi idei cum as putea sa fac sa ne cunoastem fara sa para ca am vrut eu asta?

Răspuns Câştigător
| BloodyBlade a răspuns:

Poi mai intai imprieteneste-te cu un prieten/a de a lui castiga-i increderea si apoi zi aceluia ca vrei sa-i faca cunostiinta unei fete cu baiatul de care-ti place tie si in timp ce-i face ei cunostiinta vei face si tu cunostiinta cu el. Sper ca te-am ajutat! Bafta!happy

3 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Fa cunostinta cu el laughing

| anonim_4396 explică (pentru Ofiintă):

Si cum fac asta.as avea niste legaturi,dar ar stii ca eu am vrut sa fac cunostinta cu el si problema e ca stie ca il plac,pentru ca intr-o vreme,cand treceam pe laga el cu colegele,ele incepeau sa ma strige pe nume, desi eram laga ele, iar el se uita lungg la mine...cam as ceva de mai multe ori

| tbc a răspuns:

De ce sa nu para ca ai vrut? fa primul pas si propune-i o intalnire sunt sigur ca va accepta, dar nu fi prea ancantata de asta fa putin misto de el pe urma ignora-l un pic pana va face si el un pas,