| 5SOS a întrebat:

Ajutor deci eu am 13 ani si ieri am vazut un baiat foarte dragutzzzlove struck el statea pe o banca cu niste prieteni si s-a uitat prima data la mine leu vazand asta m-am uitat si eu la el (se uita in ochii mei baiatu')si m-am uitat si eu pentru cateva secunde dupa el cred ca s-a rusinat si pentru o vreme nu s-a uitat si dupa din nou a inceput sa se uite la mine dar eu nu m-am mai uitat la elcryingel are 14 ani am aflat de la o prietena) intrebarea e credeti ca ma place? dar va rog spuneti sinceri si voi baietii si voi fetele dau funda la cel mai bun raspuns si voturi (inteligent'; folositor )la celelate raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| NeGaTiwE a răspuns:

Pai daca iti place de el incearca sa intri si tu in grupul lui si incearca sa stai mai mult timp cu el sa vorbesti cu el si sa il cunosti sa vezi cine iiwinking

7 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Daca spui ca s-a uitat fix in ochii tai, inseamna ca chiar te place si ca se simte bine cand te priveste, dar cand l-ai privit si tu pe el, privirea s-a transformat repede intr-una rusinoasa si i-a "fugit" ochii in alta directie.
Cand te mai priveste poti sa ii zambesti si daca tot atunci isi muta privirea in alta parte inseamna ca este putin rusinos si isi pierde increderea in privirea lui "insistenta".

Răspuns utilizator avertizat
| Coozeman a răspuns:

Daca zici ca s-a uitat in ochii tai, si s-a rusinat sigur te place.Cam 90%. Incearca sa-ti iei inima in dinti si sa discuti cu el.Si daca te place puteti avea o relatie.Bafta.

| ViViAnALaNa a răspuns:

Pai,eu cred ca daca te placea atunci cu adevarat si acum te place, chiar daca nu te mai uitai la el.Probabil ca el se intreaba acelasi lucru ca si tine,(daca il placi) poate ca el nici nu stia ca tu nu te mai iutai la el, poate credea ca te uiti mai ascuns cu coada ochiuluiwinkingOricum iti garantez ca daca te placea cu adevarat inca te mai place si sufera dupa tinewinking

| 5SOS explică:

@cr1stoph91 eu doar am pus o intrebare ca? daca nu erai de acord cu intrebarea atunci da-te dracul si du-te spre alta intrebare! De idiot ce esti! Prostu lu' peste

| DeathIncarnate a răspuns:

Obsedata ce estirolling on the floor))))))))))te place pana te ****

| Georgie a răspuns:

Eu spun sa te duci repede la el si sa ii vorbesti,pana nu il ia alta. Daca s-a rusinat e posibil sa te placa... daca nu, atunci, asa sunt cam toti baieti, cu ochii dupa fete.