| StillMissYou a întrebat:

Ajutor!
Eu sunt intr-o relatie la distanta iar de Anul Nou cind ma voi vedea cu prietenu meu vreau sa dau un cadoua " inel" ce ziceti e bune ideea?
Suntem impreuna de 5 luni degraba si ne iubim foarte mult numa ma gindesc daca e prea devreme sau ce parere aveti voi?

Răspuns Câştigător
| Cosmiinna a răspuns:

Nu nu e devreme, mai ales că e la distanţă e chiar frumos gestul, să aibă ceva amintire happy dar inel la un băiat e cam aiurea big grin adică aşa văd eu, ar fi mai frumoasă o brăţară sau ceva mai bărbătesc ca să fi sigură că îl va purta :* baftă şi mult timp înainte vă doresc!

| StillMissYou explică (pentru Cosmiinna):

Multumesc mult :-) Ma gindeam si eu '' inel sau bratara'' dar imi place foarte mult cind baiatu poarta un inel pe mana de aceea vreau sai cumpar un inel. dar demau voi vedea;-)

| Cosmiinna a răspuns (pentru StillMissYou):

Ok păi tu şti ce îi place prietenului tău :*

| StillMissYou explică (pentru Cosmiinna):

Drept ca stiu iar de inel sau brata inca nu am vorbit? nu l-am vast sa poarte aceste lucruri si ma gindesc sal intreb ce ii place numa nu vreau ca sa isi dea seama :-)

8 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Aoleu nu-i oferi inel, o sa il bagi in sperieti si va incerca sa se desparta de tine, fai cadou un dildolove struck sau o pereche de chilotilove struck sau catuse:X

Răspuns utilizator avertizat