| xXx_6966 a întrebat:

Ajutor,,, Funda! Salut.Am facut kunostinta cu o fata mai demult si m-am intilnit cu ea doar de 2 ori. nu prea mi-a placut,, si eri am fost la o zi de nastere si am baut cam mult,, ea era online in facebook si am incemut sa vb cu ea...si de la ce mai faci am ajuns la subiektrul "sex". Eu avind dispozpozitia la maximshi cu bautura la cap. i-am propus s-o facem,, si ea a acceptat... ea are 15 ani eu tot 15. a spus ca este virgina. dar eu nu prea cred. a acceptat prea usor.si mia mai povestit ca a facut cunostinta si cu penisul fostului ei prieten. Ea se topeste dupa minebig grin. dar eu nici macar no simpatizez.si nu stiu ce sa fac. ea a acceptat. daca o sa-i spun ca nu vreau? Ced ca ea isi doreste foarte mult s-o facem.

Răspuns Câştigător
| alylove15 a răspuns:

Doamne,ce curva! Pe bune daca era virgina...nu ar fi accepta ti-ar fi dar n motive gen:,, nu sunt pregatita'',,, e prea devreme''...si mai ales ca a zis,, ca a facut cunostinta si cu pe**sul fostului ei prieten'', las-o ca e curva.mai ales ca zici ca nu o simpatizezi las-o sa faca cunostinta cu pe**sul altuiarolling on the floor. Doamne daca nu glumesti si nu faci misto.chiar e curva. poti profida si u pentru o noapte daca e chiar asa de doritoarerolling on the floorlaughing

1 răspuns:
| Garffield a răspuns:

Buna!

Grea situatie! In primul rand, explica-i ca erai beat, e greu dar trebuie sa inteleaga. In al doilea rand, sunteti prea mici! Din punctul meu de vedere. In al treilea, explica-i, chiar daca e greu, ca nu poti sa fii cu ea, ca daca o faci din mila e mai grav!

Sper ca te-am ajutat! happy