| APOSTOLVIVIANA a întrebat:

Ajutor! MAma este o fire mai sentimentala.Si de cracun langa cadou as dori sa ii adaug o scrisoare.In ea as dori sa adaug ca as dori sa vina prietenul meu de revelion la mine. El este din alt oras.Si odata am plecat la el fara ca mama sa stie si este suparata. Dar a spus ca orice ar fi ea este mama mea.Cum as putea sa adaug in cuvinte ca il doresc de revelion langa mine? Va rog nu dati raspunsuri strupide.Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| Shery a răspuns:

"Asa cum stii, Craciunul se petrece in familie. Nu crezi ca la noi lipseste un membru? ai ghicit, ma refer la...(numele lui), ginerele tau."

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu as incepe prin un mare IARTA-MA pentru fapta facuta anterior (faza cu plecatul pe ascuns la el), apoi vezi ii zici ca tii la acest baiat si ca si ea a fost o data tanara si stie cum e, roag-o daca ti-ar face bucuria de a-l primi pe iubitul tau la tine. Mai fa si tu niste fapte bune si poate poate big grin.

| APOSTOLVIVIANA explică:

Craciun

| onitza13 a răspuns:

Spune-i cu sensibilitate de exemplu ''mamy poate sa vina un prieten de al meu? plsssssss sa doarma la mine?''cam asa dar ma rog lucrezi si u la un alt text mai bun.by by pup dulce si pufos sper sa te ajute sfatul meu