| Clf_Abby_1993 a întrebat:

Ajutor : O Buna azi m-am intalnit a 3 oara cu un baiat ne-am pupat pe buze doar atat de 2 ori dupa tot ne mai bateam. si asa mi-a dat o palma dupa care si eu si mam facut ca sunt suparata el a plecat acasa ( oricum venea ploaia) ce trebuie sa-i spun adica noi ne-am pupat si nu suntem impreuna pentru mine e primul pupic din viata ce sa-i spun? ( chestia ca e cu primul baiat nu "penibil ") va rog spuneti-mi!

3 răspunsuri:
| Alexct21 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic trebuie sa nu ramai cu el deoarece poate fii agresiv cu tine mai mereu