| VIATAeGREA a întrebat:

Ajutor! o fata tocmai mi-a cerut prietenia ne cunoastem de mult timp eu am 15 ani si sunt baiat. nu sunt prea sigur pe mine daca sa accept sau nu sunt ca rusinos de fel. suntem de aceas varsta.
ce sa fac? nu e urata

8 răspunsuri:
| sensibilul a răspuns:

Aceptai prieteni dar daca esti rusinos anunto prin mess

| Sophiee a răspuns:

Si atunci ce mai astepti? daca iti place de ea, accepta.ce ai de pierdut? absolut nimic iti spun eu.lasa timiditatea la o parte ca nu iti foloseste la nimic. Bafta!

| AzZy a răspuns:

Acceptawinking daca e draguta si de varsta ta, si a avut curajul sa te intrebe inseamna ca te place mult, eu as accepta macar sa vad cum e

| cLeILa a răspuns:

Salut! o relatie nu poate porni de la acel simplu raspuns afirmativ sau negativ.Da sau Nu. fata te place, daca simti acelasi lucru pentru ea, da.i o sansa.pentru ca, apoi s.ar putea sa iti para rau, daca e si frumoasa, e si mai bine.iti urez succes!happy

| Cristinutzzzza a răspuns:

Pai daca o placi si simti atractie fata de ea ce ai de pierdut? nimic! cupleazate cu ea.inceputu e greu apoi nu vei mai avea retineri:* funda?

| Orte95 a răspuns:

Daca nu e urata bagate cu ea si cand te plictisesti ii dai papuci big grin
Nu ai nimic de pierdut

| Roby720 a răspuns:

Omule nu se mai cere prietenia... Zici ca esti bunicu:O:O...si oricum, stai cu ea, ce ai de pierdut(in cazul in care arata cat de cat bine).

| Neymar2012 a răspuns:

Accepta, si dupa aceea poate " Spargi si tu pufarina"! rolling on the floor