| Printesika_8311 a întrebat:

AJUTOR!
saptamana trecuta am facut sex cu pr meu. iar astazi mi-a venit ciclu. in mod normal trebuia sa imi vina pe 25. de ce mi-a venit mai devreme? pot fi insarcinata?

Răspuns Câştigător
| EuOO a răspuns:

Daniell, urât răspuns. Fata e îngrijorată şi tu îţi baţi joc? Nu, nu eşti însărcinată. E doar o dereglare. Bucură-te că ţi-a venit, acum ar trebui să scapi de grija unei sarcini. Dacă chiar nu te linişteşti, ia-ţi un test de sarcină. Ar fi cel mai sigur!big grin

6 răspunsuri:
| Daniell_8179 a răspuns:

da nasti extraterestru mazgos cu par pa os. sotul tau va fi atat de fericit incat maine se spanzura / mata sa duce la azilu da batrani da frica mazgosului ala mic/ iar tu ramai cu inputtitu ala mazgos i verde ( Comics)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea, daca ai fi nu ti-ar mai veni, in unele cazuri asa se intampla. Macar v-ati protejat sau nu? Ca vad ca esti speriata.

| αςαdεαuα a răspuns:

NU! insarcinata erai daca nu iti veneawinking

| AnNe a răspuns:

rolling on the floor))daca ti-o venit ciclu nu estiwinking inseamna ca ti-e neregulat daca nu iti vine ciclu deloc atunci sa te ingrijorezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bucura-te ca ti-a venit ca altfel era mai rau.
Deci,stai lin, nu esti insarcinata dar ca sa fii maii sigura, fa-ti un test.

| delisa a răspuns:

laughing odata ce esti insarcinaata nu iti mai vine ciclul!