| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor sunt devastatacrying! Schimbari de situatiecrying! Azi am publicat o intrebare dar pe seara totul s`a ruinat nu mai potcrying! Pt cine nu stie...Fostul meu iubit a zis ca ma iubeste si eu il iubesc foarte foarte tarelove struck si inca nu stiam ce sa cred. Dar, acum el zice ce vrea sa fim cei mai buni prieteniicrying. Ca ma iubeste foarte tare dar ca pe o prietena! Jur nu mai potcrying! Simt ca morcrying! Il iubesc cu toata fiinta mea el inseamna totul pentru minesad! Am crezut ca totul va fi bine dar nu a fostcrying! Il vreau inapoi nu sunt obsedata de el dar, cu el am trecut prin toate si chiar daca ne-am despartit de 2 lunii eu tot il iubesc la fel.Nu mai pot fi cu nimeni ca ma gandesc ca se va schimba si ca va mai vrea din nou sa fie cu mine si ca sa nu ranesc pe cel care e atunci cu mine ca sa ma intorc la ex`ul meu mai bine nu mi-am facut prietencrying! Va rog ziceti`mi cum sa-l aduc inapoicryingcrying!

4 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Hei,te agiti prea mult! Crezi ca daca acum te enervezi si plangi, rezolvi ceva? In nici un caz! In primul rand, ca iti faci rau tie. Incearca sa discuti cu el si sa vezi de ce a ajuns el la aceasta concluzie. In curand a-i sa-l uiti.
Dar totusi... crezi ca-ti va fi mai bine daca va ve-ti impaca? El sa te iubeasca, ca pe o prietena, iar tu sa ti la el enorm de mult? Ceva nu se potriveste! Crede-ma, e mai bine asa. Macar a fost sincer cu tine si nu si-a batut joc.

| unione a răspuns:

First! :pe

| Phutui a răspuns:

Vraja marii in fata garii! daca te iubeste cum pretinde te va accepta inapoi, dar daca nu Asta E! eh si daca chiar simte ceva pentru tine i se va rupe inima cand se va gandi la tine in bratele altuia, sarutandu-l etcbig grin si nu va mai rezista. si Gata ca nu e sfarsitul lumii

| GabrielaSandica a răspuns:

Draga mea,

Calmeaza-te, bea putina apa si reflecta situatia voastra de ce s a ajuns aici. Daca nu intelegi, incearca sa ai o discutie normala, fara sa tipi sau sa acuzi, doar sa asculti ceea ce are de zis si unde urmeaza sa ajungeti. Daca chiar nu se mai poate sa fiti impreuna iti sugerez sa fii indiferenta, nu l mai cauta deloc si fa in asa fel incat el sa nu afle nimic de tine si vezi-ti de treaba ta ca poate nu te a meritat si nu te a iubit asa cum tu l ai iubit. Nu este NU SE POATE ci NU VREAUwinking