| Cristi426 a întrebat:

Ajutor! Un colge vrea sa faca sex cu mine, sfaturi sa inceteze? Dau funda

6 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Daca iti place de el si esti fata, ii poti propune doar Petting, daca nu, sa faca singur!

| Violleta2022 a răspuns:

Unde anume vrea el sa faca sex cu tine? A venit acasa la tine si te-a obligat sa faci sex cu el?

| Emilian65 a răspuns:

Daca esti baiat, spune-i c nu vrei sa fii gay. Iar daca esti fata, spune-i ca nu vrei sex si il vei reclama la politie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îi faci oral.

| Kyılε a răspuns:

Salut, Cristi426.
Nu știu dacă întrebarea ta este pusă la caterincă sau nu, însă eu o voi lua ca fiind pusă. Din nickname-ul tău îmi dau seama că ești băiat, iar tu ai spus că un coleg ți-a cerut să o faceți. Dacă într-adevăr ești băiat, atunci mi se pare stupid să mai întrebi cum îi poți scoate ideea de sex din cap. Dacă ești fată și ai nickname de băiat, atunci treaba stă altfel, iar eu nu-ți voi mai lua întrebarea în glumă. Dacă ești fată, îl poți speria, pentru început, că îl vei reclama părinților tăi. Nu cred că va mai ține la ideea de a o mai face cu tine.
Numai bine!

| Alex_Illes_2001 a răspuns:

Recomand sinuciderea sau daca nu merge, coada de matura este intotdeauna de partea ta.