| Liada a întrebat:

Ajutor, vreau sa slabesk fac exercitii de acum 2 luni (hula hoop -45 minute, si abdomene 8 minute) fiecare zi.incerc sa manink portii mici...am reusit doar minus 5 kg timp de 2 luni. poate este ceva mai eficient. ajutor (am 160 cm, si la moment 59 kg)

4 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Cate KG si cat esti de inalt in primul rand? Este ff usor sa te ingrasi dar sa slabesti greu!

| Elena1234456 a răspuns:

Felicitari pentru vointa! Este foarte bine ceea ce faci! Incearca sa mananci mai multe alimente sarace in calorii.

| mihaielo a răspuns:

Pentru ca esti fata, sa slabesti 5 kg in 2 luni este un pas foarte bun.Eu ca baiat am slabit 3 kg in 2 luni.Succes mai departe! Cel mai bun ajutor este vointa puternica.

| Extasy_6133 a răspuns:

Dar 5 kg in 2 luni e foarte bine! ai grija sa nu iti dauneze o altfel de cura si sa nu iei medicamente pentru slabit pentru ca majoritatea le iei, slabesti, iar dupa ce oprecti cura iei inapoi in greutatestraight face