| anonim_4396 a întrebat:

Alalteri am iesit în oras cu o vecina din bloc care are iubit. Cum îmi dau seama daca a iesit cu mine doar ca între vecini / amici sau vrea ceva mai mult?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fata avand iubit, este clar ca a iesit cu tine doar ca simplu vecin si cunoscut si nu vrea nimic mai mult de la tine.

| LordCristobal a răspuns:

După felul în care vorbește și după felul în care se uită la tine.
Daca se uită mai atentă la tine, daca îți zâmbește sau rade la glumele tale sau la orice zici te place.Si daca se lipește fizic cat mai tare de tine e clar vrea ceva mai mult.
Din ce ai povestit tu fata e buna numai de o aventura, adică nu e buna de o relație serioasă de vreme ce are iubit și iese cu tine.

| PuieMonta2002 a răspuns (pentru LordCristobal):

Legat de felul în care vorbește cu mine, chiar ea initia subiectele si îmi punea intrebari legate de pasiuni de-ale mele si chestii d-astea laughing, se uita în ochii mei cand vorbea cu mine

| LordCristobal a răspuns (pentru PuieMonta2002):

Păi e clar că este interesată de tine.
De obicei fetele nu prea inițiază discuțiile.Baga-te pe ea.

| PuieMonta2002 a răspuns:

Suntem vecini de etaj si ai nostri se cunosc demult.
Nu e niciun vis, asa ca numai vorbi ca aberezi

| 990ikuvr a răspuns:

După gesturi! nu știu sa dau acum exemple dar după gesturi de cele mai multe ori, părerea mea ar fi sa cauți altceva pentru ca fata are iubit dar odată ce are și a ieșit cu tine o sa suporte consecințele!