| Alisirbu a întrebat:

All, am o intrebare la care vreau raspunsuri serioase.E ceva normal sa te exciti dintr-o conversatie?

Răspuns Câştigător
| Anonima1952 a răspuns:

Este normal pentru ca de asta exista asa-zisul "sex-thing". este foarte usor sa pacalesti mintea umana si daca esti si adolescent hormonii tai sunt intinsi la maxim.

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde și de conversație și cu cine e laughing)))

| RAY a răspuns:

Conversatie, depinde cu cine vorbesti, daca e iubita ta, e normal

| sierra1 a răspuns:

Conversare sau conservare?

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca DA. Fiindca starea de excitare poate sa apara pe fond : vizual, auditiv, imaginativ, lectura sau o conversatie pe o tema erotica. Sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Da.

| Sofer a răspuns:

Destul de normal ca si eu patesc asta. laughing