| GeooRgYaaNaa a întrebat:

All am si eu o intrebare : cand un baiat te intreaba de relatiile tale, si te intreaba cum ar fi"cand te saruti cum te simti" sau chesti. Ce inseamna?stiu e o intrebare stupida!

Răspuns Câştigător
| kmyangel a răspuns:

Prima intrebare referitoare la relatii (fostele relatii) e destul de legitima daca nu devine repetitiva, in schimb "cand te saruti cum te simti" inseamna ca trebuie sa-ti schimbi iubitul happy p.s. asta in cazul in care nu aveti 10 ani, atunci si cea de a 2-a intrebare devine legitima, intrand in scena curiozitatea happy

4 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Felicitari! prostia ta e celebra, tocmai ti-a fost citita intrebarea in emisiune la Razvan si Dani.

| BonneLess a răspuns:

Uuupshee hee pare rau pentru tinehee hee

| IIIx333III a răspuns:

Intrebarea ta a aparut la Neata cu Razvan si Dani.

| GeooRgYaaNaa explică:

Am intreabat de curiozitate. MissDiamond. Si nu stiam ca Razvan si Dani citesc de pe TPU. Acum am auzit si eu, pentru ca eu nu prea ma uit la emisiune!