| xFaith a întrebat:

straight face
Am 1 luna de cand sunt impreuna cu iubitul meu.
Chestia e ca am inceput sa ne vedem rar sad de exemplu ultima oara cand ne-am vazut a fost sambata si culmea ca el sta la o statie departe de mine.
El spune ca e "prea frig" si ca nu ii da tatal lui masina.
Ce naiba ii trebuie lui masina? Pentru o statie?!
Inainte ne vedem destul de des, iar acum abia daca ne vedem.
Faza e ca mai si lucreaza, dar asta nu inseamna ca nu poate sa vina sa ma vada cel putin pentru 10 minute.
De exemplu aseara am vb la telefon cu el si chiar m`am oferit sa vin eu pana la el sa stam afara si el nu a vrut spunandu`mi ca e tarziu ca sa umblu pe strada ( era 22:00 )
Astazi l`am intrebat : Nu ti se pare ca relatia noastra s-a cam racit? si el a spus: Dece, doar pentru ca ne vedem mai rar? Sau ce vrei sa insinuezi?
Oare s`a plictisit de mine? Oare are pe. alta? Va rog fara glume.
un sfat va rog? Nu stiu ce sa mai fac si ce sa mai cred

Răspuns Câştigător
| FlorinBv_7630 a răspuns:

Salut, sincer nu stiu de ce nu dau si eu peste femei ca tine happy.Am patit si eu la fel cu ultima prietena numai ca venea daca ii spuneam.Imi spunea ca pentru ea este in regula daca ne vedem de doua ori pe saptamana.Acuma sunt singur laughing, deci nu cred ca se merita sa iti pierzi timpul mai ales ca stai foarte aproape de el si nu vine sa te vada.S-ar putea sa aiba pe cineva sau l-ai "sufocat" cu sentimentele tale pentru el si el nu simte asa de mult cum simti tu pentru el. Spune-i in felul urmator cand vrei sa ma vezi cauta-ma daca nu te cauta intr-o saptamana deloc nu se merita deloc.Bafta happy

3 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Eu zic ca inca nu e cazul sa te impacientezi, Deocamdata nu ai nimic concret nu? Poate ca omul are o saptamana mai grea nu? Se i tampla sa ai zile mai naspa, dar oricum sa te vada macar 10 minute ar merita daca tinre cu adevarat la tine nu? Esti posesiva cand esti cu el? Poate ca il sufoci cu prea multa dragoste? Altfel nici eu nu imi explic cum de se comporta asa...Mai ai rabdare sa vezi cum mai decurge intalnirea cu el si apoi sa ai o discutie sa-l intrebi daca s-a intamplat ceva da? Multa bafta!

| lolly a răspuns:

Asta cred si eu. ori s-a plictisit ori are pe altcineva, nu te mai vrea si nu mai are timp de tine. Pune pe cineva sa se uite cam 1 saptamana la `rutina` lui, sa vada daca este atat de ocupat cu lucrul pe cum spune, si ce alte activitati`practica` in afara serviciului. Intreaba prieteni de-ai lui.Dar nu-i spune direct, doar dupa ce observi comportamentul lui.

| FlorinBv_7630 a răspuns:

Salut, nu pot sa iti raspund la mesaj.desigur ca poti numai ca pe TPU nu pot sa iti trimit mesaje... uite un id unde ma gasesti Ic3man22@yahoo.com