| RalucutzaX a întrebat:

Am 10 ani am iubit si as vrea sa ma sarut cu el dar nu stiu cum funda

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lasa sarutatul ca ala ajunge mai tarziu, esti prea mica pentru asa ceva.

| Ursus a răspuns:

Mai asteapta si tu pana la vreo 13-14 ani, tu nu ai cumva niste teme sau orice alte activitati de facut? In orice caz, ii bagi limba-n bot si el la fel, si tot va lingeti acolo.

PS: Sper ca nu vii peste 1 saptamana sa ne intrebi cum sa faceti "dragoste"

| AliceHappyGirl a răspuns:

Inseamna ca pe la 12-13 ani o sa ne zici ca vrei sa iti incepi viata sexuala dar nu stii cum sa-i zici respectivului straight face sau si mai grav, ca ai ramas insarcinata si nu stii ce sa faci straight face

| sysy13498 a răspuns:

Daca la 10 ani iti arde de sarutat inseamna a la 12 vrei sex u el

| blaxy a răspuns:

Ai gresit categoria.trebuia sa o posetzi la Amuzante big grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin

| denisa_2911 a răspuns:

Ii bagi limba in gura pana simti amigdalitele.Hai ce dracu nici nu ai iesit bine din pempars si iti traba prietenlaughinghalal Romanie...crying

| AnaBejenaru a răspuns:

Un pupic pe obraz ajungelaughing

| ania a răspuns:

Daca incepi de la varsta asta, o sa se inceapa sa se spuna despre tine ca esti usuratica si multi vor profita de tine. Daca incepi cu saruturile e foarte greu sa nu mergi mai departe.Pe urma te gandesti mereu la astfel de lucruri, iti pierzi libertatea, puritatea.E pacat de frumusetea si tineretea ta.

| Ciresikaaa a răspuns:

Mai bine o lasi baltalaughing
esti prea mica pentru asta

| axaal20 a răspuns:

o simpla intrebare
cati ani are el
ca daca are mai mult de 45 nu merita

| dydyyyy a răspuns:

Sunt tare curioasa ce subiecte de discutie aveti voi in relatia asta extrem de serioasa...vezi-ti fetito de papusile tale si de scoala si lasa prostiile ca ai timp toata viata de asa ceva...o sa iti para tare rau mai tarziu treaba ta

| Frumushica_5809 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa lasi sarutatu si sa inveti ...ai timp de pwpici pe le 12-13-14 ani mai asteapta putin

| RalucutzaX explică:

10 si el

| Șușșș a răspuns:

10 ani I don't want to see? laughing
Eu la 10 ani ma jucam v-ati ascunselea in parc rolling on the floor
Bai frate,acum ne intrebi cum te saruti, peste o luna o sa ne intrebi de masturbare, si peste alte 2 luni o sa zici ca vrei sa faci sex cu asa zisul tau "prieten".
Hai frate, sa fim seriosi oh go on

| MistaKe a răspuns:

Sall Totul vine de la sine

| ReadAllAboutMe a răspuns:

Fato eu zic sa iei o carte in mana si sa inveti nu te apuca tu la varsta asta sa ai iubit esti prea mica!

| PikachuGirls a răspuns:

La fața care o ai nimeni nu s-ar săruta cu tine dar in fine... osati spun o poveste reala : Deci eram la grădinița aveam vreo 4-3 ani mergeam la baie acolo mai era un baiat dela mine din clasa si el avea ca mine tot 4-3 ani apoiiiiiiiii PAC MA SĂRUTAT ACUM AM 10 ANI SI EL LA FEL SI ÎNCĂ SUNTEM ÎMPREUNA SFÂRȘIT! :3